Yarım Kalan Mektup

BURCU

Çok Özel Üye

Yarım Kalan Mektup

Uzun zaman oldu, seni kelimelerimle buluşturmayalı. Sanma ki unuttum, sanma ki aklıma gelmedin... Sadece seni topluyordum... Biliyorsun ki, bu mevsim senin mevsimin. Haziran; Yine bir haziran akşamıydı, seni boş kağıdımın kahramanı ilan ettiğim vakit... Seninle bütünleşip, seni benim yaşamıma kattığım zaman... Nasılda sevinmiştim, nasılda seni yaşamışcasına heycanlanmıştım... Tamamını okuyup yazdıktan sonra, seni varetmenin ne kadar bana huzur verdiğini anlamıştım...Daha yeni yeni topluyorum cümlelerini. Her zaman ki olsun istemiyorum. Daha başka, daha duygulu ve daha sen.... Belkide tam hazırlanamadım sana... Belki hazırlandım ya farkında değilim... Bütün güzelliği yaşatmak kolay değil bu kadar... Seni kelimelere dökmek...
Özledim evet, sana özlemimi yazmaya başlasam buda öbür mektupların gibi olacak... Ama şunu da belirtmeliyim ki , sana hazırlanamamın tek sebebi artık bu özlemine dayanamamaktan kaynaklanıyor... Geçen günlerin bizi kavuşturamamasından.... Sakın " Beklemek zor geliyor" diye düşünme... İnan seni beklemek; bu yaşamda sana dair yaşadığım en güzel duygulardan biri... Düşünsene???... Ne zaman geleceğini bilmeden, geleceğin günü beklemek. Seni hayal ederken, kendime daha yakın hissetmek... Özlemek delice, sana ait duygularla bütünleşmek... Bende ne olabilir ki, bunlardan başka güzel olan... Senden başka beklenecek olan....

BURCU BAYRAKLI

Sonkez

Özel Üye
Çok güzel oLmuş yüregine emegine saglık..kLavyenin tuşLarına basaN eLLerin nasIr Tutmasın....:D İlhamı kimden aLdın acep :)

BURCU

Çok Özel Üye
Arada nasır tutuyor ama senmi ah ettin yoksa :D teşekkürler ilham bilinmeyen kişi, gelecek olan....

MatmazeL

Özel Üye
Her zaman ki ( gibi ) olsun istemiyorum. Daha başka, daha duygulu ve daha sen....
Teşekkürler çok güzel abla :)

tbua

Yeni Üye
yüreğine sağlık:)

meleeek

Yeni Üye
emeğine sağlık..........

rainbow

Özel Üye
İlhamı kimden alacak tabi ki beeennnn...perin sağolsun burcum..:p:p

BURCU

Çok Özel Üye
Bende nerde bu diyordum :( öteki şiire git sen :D

BURCU

Çok Özel Üye
:) Ağlama; ağlamakları susturamadım ben... Ordaki şiir tam sana hitaben ondan öle dedim :D

bu arada sonkezz imzanda güzelmiş :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl