Vali Olmak İsteyen Varmı ???

AgentMaster

Yeni Üye
arkadaşlar neden omasın kaymakam oluyosunuzda vali neden olamıyorsunuz sağlam siyasetle pekala vali olbilirsiniz ancak kamu yönetimi okuyanlar vali olabiliyorlarmı? diye bi soru var cevabını bilemiyorum ama diğer taraftanda 3 lü kararname ile vali atandığına göre bakan bşbakan ve cumhurbaşkanı onayladıktan sonra hangi okulu kumuş olmak içerdenmi dışardanmı okumuş olmak farkettirirmi bilemiyorum kafanız karıştı di her defadsında benimkidekarışlıyo konu hakkında geniş bilgisi olan varsa yazsın lütfen
şimdiden teekkürler

AgentMaster

Yeni Üye
Bu arada şu an kamuda çalışıyorum hizmetiyim yakında görevde yükselme sınavı olacak vhki kadrou verecekler 2. sınıf öğrencisiyim vali olabilmek konusundabana ne kadar şans veriyorsunuz :)

aliwest

Yeni Üye
bende 2ye geçtim ben önce kaymakam sonra vali yardımcı veye vali olmak ordanda müşteşar olmak istiyorum ingilizce şart ama haberin olsu iyi derecede hemde

AgentMaster

Yeni Üye
türkçeyi çok iyi konuşuyorum onunda yeteceğini umuyorum sağlam siyaset olduğu zaman engel yok :D:D ben mezun olanma kadar doğu perinçekte iktidara gelirse kesin vali olurum :D:D:D:D

monero

Yeni Üye
evet senin işin doğu perinçekin iktidar olmasına kaldıysa boşver hizmetliliğe durmak yol yola devam et

ragut

Banned
gördüğüm kadarıyla herkes birtakım hayal kuruyor vali olmak için geçmişinizinde sağlam olması lazım nerde gördünüz normal bir vatandaşın vali olduğunu mutlaka bürokrat falan çocuğu olmanız lazım türkiyede babadan oğula geçiyor ne olsa:):):)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara