hadi bakalım ne kadar streslisiniz

Efsunnn

Yeni Üye
arkadaşlar inanmam buna demeyin hakikatende ne kadar stresliyseniz o kadar dönüyo bende final zamanı çok dönüyodu ama sonuçlar açıklandıktan sonra bayağı bi yavaşlamış. 4 yaşındaki yiğenime gösterdim hiç dönmüyo dedi. çocukluk ne kadar güzellll yaa :)

Efsunnn

Yeni Üye
arkadaşlar sonradan farkettim resmin boyutu büyük gelmiş resmi ekleyemedim. kusura bakmayın :(

aysun20

Yeni Üye
efsun ii akşamlar sana bişey soracaktım bilgin varsa cevap verirmisin lütfen ?? hukuktan büte kaldım ben sınavda direk 50 alırsam geçebiliyormuyum? yoksa arasınavda 40 finalde 43 aldım bunların ortalamasına göremi not alacam bütten yoksa direk 50 alınca geçebiliyormuyum????

graal89

♥ Ankaragücü ♥
efsun ii akşamlar sana bişey soracaktım bilgin varsa cevap verirmisin lütfen ?? hukuktan büte kaldım ben sınavda direk 50 alırsam geçebiliyormuyum? yoksa arasınavda 40 finalde 43 aldım bunların ortalamasına göremi not alacam bütten yoksa direk 50 alınca geçebiliyormuyum????
54 alırsan geçersin dostum...

Efsunnn

Yeni Üye
arasınavın yüzde 30 ile bütteki aldığın notun yüzde 70 i alınır ikisinin toplamı aysun. inşallah geçersin cnm

aysun20

Yeni Üye
graal89 tşk ederim ama çok saçma arkadaşım ya direk 50 alınca geçersin arasınava ne bakılıyor ya hey allahım neyse son olarak bişey daha soracaktım diyelimki geçemedim büttende 2.sınıfımda verecem ozamanda mı bu aldığım arasınavdaki 40 mı bakılacak genemi 54 almam gerekecek ????

graal89

♥ Ankaragücü ♥
graal89 tşk ederim ama çok saçma arkadaşım ya direk 50 alınca geçersin arasınava ne bakılıyor ya hey allahım neyse son olarak bişey daha soracaktım diyelimki geçemedim büttende 2.sınıfımda verecem ozamanda mı bu aldığım arasınavdaki 40 mı bakılacak genemi 54 almam gerekecek ????
yok dostum o zamanda ara sınav ve final sınavlarına girip ortalamasını alıyosun dostum:)

aysun20

Yeni Üye
ara sınava finalede ayrı ayrımı girecem yani 2.sınıftada da bu hukuku verebilmek için ...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO