yardım benım son carem /lütfen ilgilenin

celik3

Yeni Üye
arkadslar daha once aöf de okuyup 2 yıl ust ustte kalınca tecıl ıcın kayıt sıldırılıyo buraya kadar sorun yok peki.
daha sonra tekrar aöf kazanırsak yada lısans tamamlama ıle gırersek sınıfıda sorunsuz gecersek tecıl olabılıyomuyuz yani aöf tecıl yapıyomu sınıfı sorunsuz gectığımızde.

haticesinan

Yeni Üye
mrb ben bu konuda bıraz araştırma yapmıştım bıldıgım kadarıylaa aöfde üst üste 2 yıl kaldıgında mesela 3.sınfı 2 kere üst üste kaldın ozaman askerlıge gidiyorsun.ama bızler bunun çaresınıde bulmuşuzzz aöfden kaydı sıldırıyorsunn tekrar kayıt oluyorsun askerlık tecıl oluyorr sormak istedıgın bu galıba benımde arkadasım askere gıtckte o yuzdn araştırmıştımm bayaaa...

celik3

Yeni Üye
mrb ben bu konuda bıraz araştırma yapmıştım bıldıgım kadarıylaa aöfde üst üste 2 yıl kaldıgında mesela 3.sınfı 2 kere üst üste kaldın ozaman askerlıge gidiyorsun.ama bızler bunun çaresınıde bulmuşuzzz aöfden kaydı sıldırıyorsunn tekrar kayıt oluyorsun askerlık tecıl oluyorr sormak istedıgın bu galıba benımde arkadasım askere gıtckte o yuzdn araştırmıştımm bayaaa...

cok sağol fakat benım sorumda sızın cevabınızın sonunda baslıyo yani kayıt sıldırdıkten sonra tektat kayıt oluyoruz ve sınıfı sorunsuz gecer ısek tecıl olabılıyomuyuz hakkımız varmıdır

brembo3838

Yeni Üye
cok sağol fakat benım sorumda sızın cevabınızın sonunda baslıyo yani kayıt sıldırdıkten sonra tektat kayıt oluyoruz ve sınıfı sorunsuz gecer ısek tecıl olabılıyomuyuz hakkımız varmıdır
çelikcigim bende aynen senin durumundaydım, kasım ayında aöf dgs kayıtları başlıyo o zaman eski kaydını sildirip, 3.sınıfa kayıt oluyosun ve tecilin devam ediyo sıkıntı olmuyo yalnız iki şart var. 1.si 29 yaşına gelmiş olmaman 2.si şu anki tecilinin aöf dgs kayıtları başlayana kadar yani kasıma kadar devam ediyo olması.

celik3

Yeni Üye
çelikcigim bende aynen senin durumundaydım, kasım ayında aöf dgs kayıtları başlıyo o zaman eski kaydını sildirip, 3.sınıfa kayıt oluyosun ve tecilin devam ediyo sıkıntı olmuyo yalnız iki şart var. 1.si 29 yaşına gelmiş olmaman 2.si şu anki tecilinin aöf dgs kayıtları başlayana kadar yani kasıma kadar devam ediyo olması.

brembo ben zaten gecen sene dikey gecısle gectım onlısans mezunuyum myo benım bolumdemde cıktı ve kayıt oldum dıploma ıle fkat hazırlıktan basladık bu sene hazırlığı verdım sımdı 3. sınıfa hak kazandım tecılımde eskı tecılım 2010 da bıtıyodu
yanı sımdı 3. sınıfım zten ama tecıl hakkım olacakmı daha once kayıt sıldırdığım ıcın

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO