Çok Derdim mi Var Diyorsun ???

Sonkez

Özel Üye
ArkadaşLar lütfen haLimize Şükür edeLim...
Her şeyi dert olarak görmeyelim gerçek dert bunlar işte...
ALLAH kimseye dert verip derman aratmasın diyorum...
[/IMG][/IMG]

MatmazeL

Özel Üye
PayLaşım için teşekkürler kanks abü.
Çok çok şükürler olsun halimize bi lokma ekmeğimizin bile kıymetını bilmelıyız.
Şükretmenin yanı sıra elımızden geldıgıncede yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmelıyız :)

tbua

Yeni Üye
amin sağol by sonkez
ben eklentileri açamıyorum yetkiniz yok diyo niyeki:confused:

meleeek

Yeni Üye
gerçekten şükredecek çok şeyimiz var her zaman bizden iyisini değil kötüsünü düşünerek yaşamalıyız Allah zorda olanların yardımcısı olsun.....paylaşım için teşekkürler

Sonkez

Özel Üye
tşk eden arkadaslarım sagolun...Her şeyde bir hayır var derler ve en kötüye bile hayatta şükür etmemiz gerek çünki beterinde beteri vardır...ALLAH ım sen ruhumuzu karartma senden başkasına yalvartma...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu insanları görünce halime daha şükür ediyorum.Allahım o insanlar ayardım etsin.konuyu açan SÜPER MOD engine teşekkür eder saygılar sunarım....

Sonkez

Özel Üye

gül_34

Banned
Sonkez güzel paylaşımın için teşekkürler, daha güzel paylaşımlarda bekliyoruz. Herkes haline şukrediyor kimse yardım etmiyor.

Fakir kapıya gelmiş dilemiyor ev sahibi kapıyı açmış dilenen kadını görünce allahversin demiş. Dilencide cevap olarak allah diyorki o versin demiş.

Sonkez

Özel Üye
Sonkez güz paylaşımın için teşekkürler, daha güzel paylaşımlarda bekliyoruz.
rica ederim sagol....tabiki elimden geldigi kadar zaten güzel paylasımlar yapmaya calısıyorum....;) Senide aramızda görmek güzel...Ayrıca paylasımlarınıda bekliyoruz...

blue_eye

Yeni Üye
tebrik ederim topragım.hayırlı olsun..sayın süp.mod um..çok hassas bir konuya deginmişsin.emegine saglık..insanların şu zamanda ne oldum havasında ve herşeyi bi begenmemezlik tavrını takındığı günlerde yürekleri acıtan görüntüler..o kadar duyarsızlaşıldı ki bu insanların vahim durumu için bile zengin ülkeler kılını kıpırdatmıyor.nato, birleşmiş milletler,unesco kuruluş amaçlarını gerçekleştiriyor ??????dünya sonsuz kaynaklara sahip degil sona ulaşmadan birşeyler yapılmalı bizden sonrakiler için....

Sonkez

Özel Üye
tebrik ederim topragım.hayırlı olsun..sayın süp.mod um..çok hassas bir konuya deginmişsin.emegine saglık..insanların şu zamanda ne oldum havasında ve herşeyi bi begenmemezlik tavrını takındığı günlerde yürekleri acıtan görüntüler..o kadar duyarsızlaşıldı ki bu insanların vahim durumu için bile zengin ülkeler kılını kıpırdatmıyor.nato, birleşmiş milletler,unesco kuruluş amaçlarını gerçekleştiriyor ??????dünya sonsuz kaynaklara sahip degil sona ulaşmadan birşeyler yapılmalı bizden sonrakiler için....
tşk ederim saol konuya iLqin için...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO