Moderatör psikoloğa giderse

güldeste

Yeni Üye
Moderatör psikoloğa gitmiş Psikolog sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör anlatmış: "Ben demiş bazı konuları kilitleyemiyorum Örneğin daha önce verilmiş bir konu açıldığında o konuyu kilitleyemiyorum Çok iyi niyetli bir insanım kimsenin üzülmesini istemiyorum ama yönetimle de aramız açılacak lütfen yardım edin" demiş

Psikolog iyice dinledikten sonra ertesi güne randevu vererek bir daha gelin görüşelim demiş

Modaratör ertesi gün yine gitmiş

Psikolog sormuş sorununuz nedir diye? Bizim moderatör birkez daha anlatmış Psikolog bu sefer 2 gün sonraya yine randevu vererek tekrar gelin görüşelim demiş

Moderatör 2 sonra tekrar gitmiş psikoloğa Psikolog tekrar sormuş sorununuz nedir diye Moderatör gayet sakin bir şekilde yeniden cevaplamış Bu sefer psikolog 3 gün sonraya randevu vermiş

3 gün sonra moderatör tekrar gitmiş psikoloğa

Psikolog sanki moderatörü ilk kez görüyormuş gibi birkez daha sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör bakmış olacak gibi değil en sonunda çıldırmış bağırarak: "Be adam bu soruyu her gelişimde tekrar soruyorsun daha önce cevapladım ya" demiş

Psikolog: "iyide o konularda daha önce verildi bana bağıracağına git konuları kilitle" demiş.

mehmett68

Yeni Üye
İyi de bu medarotör bilmez mi hergün yeni katılımlar olur sonra bu katılanlar zamanla tecrübe sahibi olur . Hoşgörü ve de tevaazu biz insanlar için , siz moderatörler hiç usanmadan yol yordam göstereceksiniz ki biz cahiller bilgileneceeez ...

Sonkez

Özel Üye
İyi de bu medarotör bilmez mi hergün yeni katılımlar olur sonra bu katılanlar zamanla tecrübe sahibi olur . Hoşgörü ve de tevaazu biz insanlar için , siz moderatörler hiç usanmadan yol yordam göstereceksiniz ki biz cahiller bilgileneceeez ...
mrb arkadaşım...öncelikle konu zaten mizahi yönden...yoksa dedigin gibi bir moderatör tabiki bilir yeni acılan konuyu , eskiden acılan konuyu...yukarıdaki gibi ama önceden acılan konular kapatılmaktadır bunun nedeni ise her konudan üçer-dörder tane acılsa forumda kalabalık olur ve yeni bilgilerin yeni konuların önünü keser ve bilgiye ulasmayı zorlastırır...Öncelikle kendinize ve biz derken diger arkadaslara cahil demeyiniz çünki cahil degilsiniz...Hepimiz aklı basında bilgili insanlarız....Tabiki moderatörler hoşgörülü ve anlayıslı olmak zorunda ve ben dahil diger moderatör arkadaslarımda böyle bundan emin olabilirsiniz...Sonucta burda bir paylasım ortamındayız elimizden geldigi kadar sizlere yardım etmeye calısmaktayız....İyi günler ve iyi forumlar diliyorum...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ