Beyaz çikolatamısınız??Bitter çikolatamı??

Sonkez

Özel Üye
paylaşım için teşekkürler arkadasım güzelmiş...
Test Sonucu:
BAL BADEMLİ ÇİKOLATASINIZ
Siz ancak bal bademli çikolata olursunuz. Bol tat, bol çeşit ve kıvam. Kimileri sizin müptelanız, kimileri içinse siz biraz zorsunuz. Tıpkı bal bademli çikolatanın ağdalı kısmının çiğneme tembelleri için biraz zor bulunması gibi. Ama şunu söylemeliyiz ki müptelalarınız çoğunlukta...:rolleyes: Çünkü her telden çalan, biraz çılgın, biraz şıpsevdi, sohbetine doyum olmaz birisiniz...:p Tabii bu neşeli olduğunuzda böyle. O zaman hızınız baş döndürüyor. Ama bir de sorunları çiklet gibi uzatma yanınız yok mu, işte o zaman, yani keyifsiz olduğunuzda bal badem yerine sadece ağdalı bir zorluk kalıyor yanınızdakilere....:eek:

Bu kadar olur artık tıpa tıp ben gercekten....

By_tr

Özel Üye
BEYAZ ÇİKOLATASINIZ
Çikolata olsanız beyaz çikolata olursunuz. Yani tatlılık dozu biraz fazla kaçmış gibi, nasıl söylesek?.. Biraz insanlar için bayıcısınız. Fazlasıyla narsist ve benmerkezcisiniz. Hep etrafınızda gözünüzün, ağzınızın içine bakan birileri olsun istiyorsunuz. Bir oyunun baş karakteri gibi allı pullu sunuyorsunuz kendinizi insanlara. Çok sevilmek istiyorsunuz, onun için de şov düzeyiniz biraz fazla kaçıyor. Bu şov fedakarlık, kollama, koruyuculuk bazında olduğunda yakınınızdakileri daraltıyorsunuz haberiniz olsun.

külliyyen yalan hurafe bunlar :p
tercih sunsalar bitter olurdum ben kendim pek sevmem ama çok değer verdiğim bi arkadaşım bayılır bittere sırf bu yüzden

meleeek

Yeni Üye
BİTTER ÇİKOLATASINIZ
Çikolata olsanız ancak bitter çikolata olursunuz. İki nedeni var bunun: Birincisi, sadeliğiniz, yalınlığınız. Bütün iç dünya zenginliğinizi kendinize saklıyorsunuz, o yüzden dışardan içe kapanık ve tekdüze görünüyorsunuz. Bitter çikolata gibi, biraz acı, biraz tatsız bulunuyorsunuz uzaktan. Eh bir de dertleri büyütmek ve hep melankoliye kayma gibi bir özelliğiniz de var, hindi gibi düşünüp duruyorsunuz, yani kısaca ruhunuz biraz arabeske kayıyor. Haydi, çıkın kendinizi hapsettiğiniz fanustan; hiç değilse bugün

gerçekten doğru tam beni tarif ediyor........çok teşekkürler

gözen

Özel Üye
rica ederim arkadaşlar..
off mesud bence tam seni anlatıyor..doğru bir testmiş demekki:D:D:D

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Test Sonucu:
SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ
Çikolata olsanız sütlü çikolata olurdunuz. Yani çikolata denince akla gelen ilk tür. Bu, hayran kitlenizin fazla olduğu anlamına geliyor. Herşeyin dozu yerinde: Tat, süt, kakao... Kısacası bir ölçü insanısınız. Ama ölçüyü tutturmak adına da kimselere sezdirmediğiniz özveriler yüzünden ortaya çıkarılan çikolata gibi tükeniyorsunuz, yani kendinizden çok veriyorsunuz. Ölçülülük biraz da duygularınıza ket vurmak pahasına olduğu için, hayatı tam olarak dolu dolu yaşayamıyorsunuz, aslında başkalarına yaşatıyorsunuz. Bir parça bencillik öneriyoruz
yaa ben hiç bencillik yapamamki keşke biraz bencil olmayı becerebilsem:)

bigangel

Yeni Üye
ya benim testim olmuooo pufff:(
gerçi benim için hiç önemi ÇİKONUN HEPSİNİ SEVERİM YERİM HEPSİ BENİM ÇİKOLATALARIN KİMSEYE VERMEM BU KONUDA HİÇ CÖMERT DEĞİLİM :D HEHEH hepsine kefilim çikolatanın :)

ANA GÖZÜM DÖNDÜ ÇİKO DENİLİNCE HEHEH ÇİKO MANYAĞI BEN......

Hazır-Cevap

Özel Üye
SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ
Çikolata olsanız sütlü çikolata olurdunuz. Yani çikolata denince akla gelen ilk tür. Bu, hayran kitlenizin fazla olduğu anlamına geliyor. Herşeyin dozu yerinde: Tat, süt, kakao... Kısacası bir ölçü insanısınız. Ama ölçüyü tutturmak adına da kimselere sezdirmediğiniz özveriler yüzünden ortaya çıkarılan çikolata gibi tükeniyorsunuz, yani kendinizden çok veriyorsunuz. Ölçülülük biraz da duygularınıza ket vurmak pahasına olduğu için, hayatı tam olarak dolu dolu yaşayamıyorsunuz, aslında başkalarına yaşatıyorsunuz. Bir parça bencillik öneriyoruz.

:p:p:p

Sütlü çikolatayı çok severim.
Teşekkürler paylaşım için.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724