siz merak ettiğiniz üyeyi yazın onlar kendini tanırsın

güldeste

Yeni Üye
evet arkadaşlar yeni bir oyun.herkes merak ettiği üyeyi yazsın.o üyede kendini tanıtsın.eğer üye formda yok ve tanıtamıyosa diğer üyeye geçebiliriz.böylece tam aile oluruz.herkes birbirini tanımış olur.hadi iyi eğlenceler...

ilk ben başlayayım hazırcevap kim merak ediyorum.:):):)

By_tr

Özel Üye
oyun güzel tuttum güldeste yalnız şöyle yapalım haftanın konuğu gibi bikaç gün o kişi yi konuşalım herkes onun hakkında bildiklerini paylaşsın saygı sevgi çerçevesinde tabiki

hazır-cevap
birsen hocamla yakın zamanda tanıştık biz bilgisayar öğretmeni olduğunu şaşırarak öğrenmiştim

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlk konuk olarak beni seçtiğinize açıkcası şaşırdım.
Teşekkürler Güldeste...
Hazır-Cevap;
Aslında Hazır-Cevap değilimdir.Her söze,her lafa.Fakat sevgili Üstad Feridun Düzağac'ın bu şarkısından esinlenerek bu nick oluşmuştur.Hazır-Cevap Kocaeliden ve şuanda işletme 3.sınıfta okuyan lisans tamamlayan bir öğrenciyim.Bu foruma yeni üyelerden sayılırım.Daha 2 ay kadar oldu.Fakat forumun sıcaklığıdan sanırım baya bir aktif üyeler arasına girdim diye düsünüyorum.

gözen

Özel Üye
forumda aktif üyeler arasındasınız...öncelikle iyiki varsınız...
genelde açtığınız müzikle ilgili konularda konularda gözzüme çarpmıştı..
bizzat muhabbet etme imkanımız olmadı ama aramızda olmanızdan mutluyuz:)

By_tr

Özel Üye
birsen arkadaşımız sergilediği duruşla çok beğeni topluyor potansiyel taşına biri
seviye ve paylaşım konusunda inanılmaz örnek teşkil ediyor tebrik ediyorum kendisini
sormak istiyorum buraya bağlanmasını en çok etkileyen şey nedir* buranın nesi çekti seni

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlk önce aöf de okuyan bir öğrenci olduğum için paylaşım adına birçok konuya buradan ulaşabiliyorum.Aöf hakkında,Kpss vb. sınavla ilgili açıklayıcı bilgiler Sonra da diğer konu başlıkları.Güncel konulardan,zeka oyunlarına,şarkı,kliplerden,modaya kadar birçok konu hakkında yorumlara sahip,zengin bir portal.

güldeste

Yeni Üye
evet birsen tanıştığımıza memnun olduk gerçekten seni aramızda görmek güzel.zaten seni seçmemin nedeni yeni üye olman ve çok aktif olmandı.kısa zamnda kendini bize sevdirdin.formda çok etklii gördüm seni.bi teşekkürü çok görmüyorsun emeklere bu tavrını çok beğeniyor ve taktir ediyorum gerçekten.

peki birsen günlük hayatta neler yapar neler mutlu eder seni.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Teşekkürler arkadaşlar güzel düşünceleriniz için...
Bende sizi tanıdığıma memnun oldum.
Paylaşılan her konuda az,çok emek payı olduğu için bunu bir teşekkürle taçlandırmak gerekir.Bunu da herkesin yapmasını tavsiye ediyorum.;)

MatmazeL

Özel Üye
ArkadAşLar malum yaz tatili sürekLi forumda bulunan arkadaşlar bile gelmeyebılıyolar.
Bu yüzden bu tarz oyunlarda ismi geçen arkadaşa pm ile yada profılıne lınk bırakarak haber verırsek oyun güncel kalır ve tıkanmaz.
İyi forumlar :)

gözen

Özel Üye
kendimi nasıl tanıtayım size bilmiyorum..
öncelikle 21 yaşındayım..malatyada ikamet ediyorum..
tarih öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim..fırat üni.okuyorum..
ayrıca aöf halkla ilişkilerden mezun oldum bu sene..
siz merak ettiklerinizi sorun ..ayrıca aöf ailsinin içinde olmaktan çok ama çok mutluyum..
iyiki varsınız...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
birsen hakkında herşeyi öğrendik diyebilirim.gözen sen resmi bi insansın yada benmi öyle görüyorum seni?

gözen

Özel Üye
yoo aslında çok sıcakkanlıyımdır ama galiba sizlerle pek forumda sohbet etme imkanı bulamdık..
ondan böyle bir düşünceye kapılmış olabilirsin ..
ama sitede bir çok arkadaş beni tanır bilir..az çok nasıl biri olduğumu;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bence arkadaşlar artık yeni bir üyeyi tanımaya geçelim.Birkaç gündür gözeni tanıdık.Kendisini tanıttı bize,teşekkürler gözen.
Konuyu açan güldeste onu tanıyalım mı?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ