Windows 7

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yeni işletim sistemi Windows 7'nin farklı sürümleri için, Türkiye'de önerilen son kullanıcı liste fiyatları belirlendi.
Microsoft'un bütün dünyada 22 Ekim 2009 tarihi itibarıyla tüketiciyle buluşacak yeni işletim sistemi Windows 7'nin farklı sürümleri için, Türkiye'de önerilen son kullanıcı liste fiyatları belirlendi.

Microsoft Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, Windows 7'nin Türkiye'de kutu ürün olarak Home Basic, Home Premium, Professional ve Ultimate sürümleriyle tüketicilerle buluşacağı kaydedildi.

Türkiye için, vergiler hariç son kullanıcı liste fiyatları, full sürümlerde Home Basic için 123 dolar, Home Premium için 145 dolar, Professional için 236 dolar, Ultimate için 250 dolar olarak açıklandı.

Türkiye'de sadece full versiyonu satışa çıkarılacak olan Windows 7 sürümlerinin, ABD full versiyon satış fiyatlarından daha uygun fiyatlarla kullanıcıların hizmetine sunulacağı ifade edilen açıklamada, Windows 7'nin farklı sürümlerinin yurt dışındaki, özellikle de ABD'deki satış fiyatlarının ise şöyle gerçekleşeceği duyuruldu:

''Full sürüm Home Premium 199,99 dolar,

Professional 299,99 dolar,

Ultimate 319,99 dolar; yükseltme sürümü Home Premium 119,99 dolar,

Professional 199,99 dolar, Ultimate 219,99 dolar.''

(Alıntıdır)

By_tr

Özel Üye
Ultimate 2009 kullanıyorum şuanda arayüzü çok şık ve kullanışlı tavsiye ederim yalnız sebebini anlayamadım sık hata veriyor donanımsal olaarak zayıf pc galiba

Hazır-Cevap

Özel Üye
Arayüz olarak bencede çok şık.Kullandığın pc nin parçaları düşük modelse bu da pc nin kasmasına sebep olur.Donanımsal sebeplere yol açabilir.Pc nin gücü yetmiyor,değiştirmek lazım:)

sanko86

Yeni Üye
Yaşasın linux:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,723