Bank Asya 1.Lig Fikstürü Çekildi...

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlk hafta maçları(22 Ağustos):
Kayseri Erciyesspor-Dardanelspor
Altay-Kartalspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor
Giresunspor-Orduspor
Samsunspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor
Adanaspor-Karşıyaka
Boluspor-Mersin İdmanyurdu
Hacettepe-Çaykur Rizespor
Bucaspor-Kocaelispor

Hayırlı olsun...

Sonkez

Özel Üye
hayırlı olsun birsen...Umarım tekrar süper lige yükselirsiniz...Kocaelispor u her zaman sevmişimdir...Anadolunun Bursa ile beraber en ateşli taraftar topluluguna sahiptir...TaTangalar...:) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor bizde konya ile oynuyormusuz hayırlısı olsun bakalım...Sezon inş iyi geçer tüm takımlar adına...Sakatlıklardan uzak ,kavgasız şiddetsiz Fair Play çerçevesi içinde centilmenligin üst safalarda olması temennisiyle...Böyle spor haberlerini bir bayandan ögrenmek ve okumaktan cok mutlu oluyorum...Tşk ediyorum birsen futbolla bu denli ilgilenip , bizlerle paylaşımlarından ötürü...;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hepimize hayırlı olsun Engin.Bende Gaziantepsporu severim.Süper ligde süper lige yakışır şekilde futbolunu oynayan bir takım.Hemen hemen her sene ortalarda sezonu bitiren sevdiğim takımlardan birisi.Tabata sanırım Beşiktaş yolundaymış,hayırlısı olsun:)Bende kavgadan,çatışmadan uzak süper lige yakışır bir lig geçirilmesi temennisinde bulunuyorum.Süper lige renk katan bir takımdık,yakışıyorduk fakat bazı talihsizlikler,bazı hatalardan dolayı düştük.Umarım seneye tekrar süper ligde oluruz.Bu arada dipnot olarak söylemeden geçemeyeceğim Tatangalar Sakaryaspor biz Hodri Meydan...;)
Rica ederim Engin,paylaşmak güzel..;):rolleyes:

Sonkez

Özel Üye
yok birsen tabata gitmiyor başkan ibrahim kızıl satmıyorum dedi...Gaziantep te bu sezonda tabata...Taner gülleri iyi topcuydu ya bildim bileli ben kocaelindeydi İ.B.B gitmesi ne kadar dogru bilmiyorum... :confused: Bu sene o kadar gol atmıs bir futbolcu olarak...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kendi kararıdır saygı duymak lazım.Kadro dağıldı zaten,çoğu futbolcuda gitti.Yeni teknik direktör geldi.Tekrar yeni takım oluşturulacak,işler biraz karışık.Taner Gülleriyi biz çok sevdik.Hala hangi takıma giderse gitsin,arkasındayız.Onun sözleşmesi bitmişti demek ki yönetimle böyle bir karar alındı.Sonuç bu şekilde neticeleşti...Forma num.41 İ.B.B de :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara