‘Kız arkadaş nasıl kaybedilir?'

güzelim

Yeni Üye
The Sun' gazetesi, kadınların fikirlerinden yola çıkarak ‘Kız arkadaş nasıl kaybedilir?' sorusuna yanıt aradı.
İşte o 10 neden:
Kötü yemek yeme: Ağzında yemek varken konuşan erkeklere hiçbir kadın dayanamaz.

Tembellik: Kadınlar her şeyi affeder ama kirli pantolonlarını kaldırmaya üşenen erkekleri asla!

Sigara: Bir "kül tablası"nı öpmeyi hiçbir kadın istemez.

Kıskançlık: Bir kadına sürekli nerede olduğunu soran bir erkek sinir bozar.

Çocuk sahibi erkek: Çocuk sahibi adamlar bazı kadınlar için "sıkıntı" anlamına gelir.

Kötü hijyen: Dişini fırçalamayan ya da kirli tırnaklara sahip erkek baştan kaybeder.

Çok kıllı olmak: "Maymun kadar kıllı olmak" itici bir unsur teşkil eder.

Bilgisayar hastalığı: Oyun bağımlısı erkek, sevgilisine zaman ayırma konusunda beceriksiz olduğundan tercih sebebi olmaz.

Küfür: Bir erkeğin iki kelimesinden biri küfür ise bu durum kadınların hoşuna gitmez.

Pasaklı erkek: Hiçbir kadının erkek arkadaşını dağınık ve pasaklı görmeye tahammülü yoktur.

UZMANN

Özel Üye
Paranı kaybedersen, kız arkadaşlarının %80'ini yitirirsin ;)
Özellikle örgünde üniversite okumuş olanlar bilir, arkadaşlıkların ne üzerine kurulu olduğunu.
Ama ilkokul ve lise arkadaşlıkları başkadır.
Bi erkek ise şu şekilde kaybedilir, yukarıda sayılan özellikleri problem haline getiren bi kız haline dönüşürse sevilen kişi, o ilişki Offline olur :D
Takmayın bunları yaa, dünyada her erkeğe 3 kız düşüyormuş :D
Ben hakkımı fazlası ile kullandım, kullanmaya da devam ediyorum:)
Hiç kız arkadaşınız yoksa çıkın atlayın arabaya, bi cadde turu yapın, atlayan illa olur:D yani bende oluyor :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara