Bulunduğum şehirdeki üniversitedeki derslere girebilirmiyim?

mavi_mavi

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben iki yıllık bilgisayar tekn. bitirdim dikey geçişle açıköğretim iktisat seçtim kendi bulunduğum şehirdeki üniversitede de derslere girebilirmiyim? yada açıköğretimliler için bazı üni.lerde sınıf açılıyomuş galiba ama bununla ilgili bilgi bulamadım :confused: muğla üni.de böyle sınıf açılıyomu yada böyle bikonuyla ilgili bilgiyi nerden bulucam aöf bürolarında hiç yardımcı olmuyolar!bilen varsa yardımcı olabilirmi??????????

meleeek

Yeni Üye
evet bulunduğun sehirdeki üniversitelerde dersler veriliyor ama hepsi değil eğer mesaj alamak içinde istersen mesajlada geliyor hangi dersler hangi günler olduğu...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bu konuda sana yardımcı olabilirim.Bende bilg.tekn.mezunuyum,şuan işletme okuyorum.Bulunduğun şehirdeki üniv.derslere girebiliyorsun.Bunun için sehirinde bulunan aof. bilgi alabilirsin ya da zamanla resmi web sitesine koyabilirler.Kayıt yaptırırken mobil iletişimden yararlanmak istiyor musunuz?diye bir seçenek var.Bunu seçersen telefonuna msj yoluylada aof. olan tüm konular hakkında bilgilendirme yapılıyor.Not sonuçlarından hangi üniv.hangi derslerin saat kaçta olduğuna dair.Genelde aksam dersleri oluyor.Derslere göre bu saatler değişebiliyor.Saat olarak 18-22 arası diyebilirim.

Linsey

Özel Üye
merhaba arkadaşlar ben iki yıllık bilgisayar tekn. bitirdim dikey geçişle açıköğretim iktisat seçtim kendi bulunduğum şehirdeki üniversitede de derslere girebilirmiyim? yada açıköğretimliler için bazı üni.lerde sınıf açılıyomuş galiba ama bununla ilgili bilgi bulamadım :confused: muğla üni.de böyle sınıf açılıyomu yada böyle bikonuyla ilgili bilgiyi nerden bulucam aöf bürolarında hiç yardımcı olmuyolar!bilen varsa yardımcı olabilirmi??????????
Merhaba ,
Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Genel Muhasebe
İktisada Giriş
Siz Hazırlık olduğunuzdan 2 ders veriliyor , onlara girebiliyorsunuz,
Bu sene için verilen bilgilere linkten bakabilirsiniz,
http://www.anadolu.edu.tr/aos/akademik_danismanlik/akademik_danismanlik.aspx
Dersler Ocakta başlıyor ,
Yeni eğitim-öğretim yılı için henüz ders saatleri belli olmamıştır,
Yeni klavuzlar çıkınca öğrenebilirsiniz;)

mavi_mavi

Yeni Üye
cevaplarınız için sağolun arkadaşlar

enter61

Yeni Üye
ben Trabzon'da yaşıyorum karadeniz teknik üniversitesinde iktisat bölümüne gidip orada derslere girebiliyoruz arkadaşlar FIRSATINIZ VARSA GİDİN HOCANIN ANLATTIĞI 1 SAATLİK DERS YETİYOR ÖZETİ GİBİ OLUYOR AMA ÖNCE BİZİMDE KONULARI OKUMAMIZ GEREKİYOR :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara