Bilgisayarınıza çok mu kızdınız??

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bazen insan gerçekten sinirlenebiliyor,yok virüsüydü,yok hata kodlarıydı,yok anakart,yok ram vb.
Stres atmak için birebir...:D
Paylaşım için teşekkürler gözen...

By_tr

Özel Üye
harikaydı bu ya ama çocukların yanında fazla stres atamadım görürlerse maazallah benim hurdanın başınada aynısı gelebilü:D

güzelim

Yeni Üye
pcm dığer tabırımle veremlı :mad: benı o kadar sınır edıyorkı bağlatıdan dolayı net gıdıyor coğu zman ... sureklı vıruslenıyor kuçuk kuzenler sağ olsun
paylaşum için tşk.ler

gözen

Özel Üye
heralde herkes aynı sorunları yaşıyor..
bazen çıldırtabiliyor..aof destekde database error bazen sinir ediyodu..
parçalayasayım geliyodu valla..

sonsuz_nur

Özel Üye
benim bundan önceki pc nin kasasını patlatmıştım ben :D:D:D çalışmıyodu bende çok anlarmışım gibi bi bakim dedim arkada volt falan yazıyodu onunla oynadım sonra bigbang:D:D sonra yenisini almak için bahanem oldu:D

greenman26

Yeni Üye
arkadaşlar benim pc ne yavaş nede çok hızlı normal kullanıyordum 2buçuk senedir gecengün maunse hareket etmiyordu açtım kapadım yine aynı son zamanlarda sesde çıkarmaya başlamıstı bende elektirik süpürgesi ile bir temizleyim dedim daha öncede birkaçkere temizledim neyse bu temizlemeden sonra pc açılmadı açılıyorda windowsu başlatamıyor ekran gözkğmüğyor yani muhtemelen pc çöktü format atmaktan anlayan varmı yada bu konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapabilirim

Hazır-Cevap

Özel Üye
arkadaşlar benim pc ne yavaş nede çok hızlı normal kullanıyordum 2buçuk senedir gecengün maunse hareket etmiyordu açtım kapadım yine aynı son zamanlarda sesde çıkarmaya başlamıstı bende elektirik süpürgesi ile bir temizleyim dedim daha öncede birkaçkere temizledim neyse bu temizlemeden sonra pc açılmadı açılıyorda windowsu başlatamıyor ekran gözkğmüğyor yani muhtemelen pc çöktü format atmaktan anlayan varmı yada bu konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapabilirim
Temizlerken fan yerinden oynamış olabilir,ekran kartında sorun olabilir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl