lab ve vet saglıkçılar buraya dikkat

sonsuz_nur

Özel Üye
arkadaşlar lab ve vet saglık programının örgün egitimide açılmış acaba o laborant olarakmı veteriner olarakmı görülecek yani ordan mezun olan laborant olarak çalışabilecek mi? bilgisi olan varmı?

By_tr

Özel Üye
vahide o bölüm zaten vardı
okul arkadaşlarımın bir kısmı örgün okudular bizden farkı yok

sonsuz_nur

Özel Üye
hayır yoktu yeni bu sene açıldı peki senin mezun olan arkadaşların laborant olarakmı veteriner olarakmı görev yapıyolar?

baharplt

Yeni Üye
vahide o bölüm zaten vardı
okul arkadaşlarımın bir kısmı örgün okudular bizden farkı yok
slm aranıza yeni katıldı 2+2 lisans tamamlam hk. (laborant vet s.) bilgilendirir misiniz ne zaman netleşecek

genc_78

Yeni Üye
slm herkese bn aöf 2, sınıf laborant v e vetrinerlik sağlık okuyorum acaba bizde hemsireliğe yukseltebiliyor muyuz lisans tamamlamyı aydınlatırsanız sevinirim

261

Yeni Üye
slm, laborant ve veterner sağlığı bitirince ne olunduğunu bilen varmı

iceonfire_

Yeni Üye
selam ben hemsırelık bolumunde okuyorum aynı zamanda bu bolumude okumak ıstıyorum bilgi verebilecek birisi war mı ?

iceonfire_

Yeni Üye
selam

arkadaşlar lab ve vet saglık programının örgün egitimide açılmış acaba o laborant olarakmı veteriner olarakmı görülecek yani ordan mezun olan laborant olarak çalışabilecek mi? bilgisi olan varmı?
selam ben hemsırelık bolumunde okuyorum aynı zamanda bu bolumude okumak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.fatih:)

By_tr

Özel Üye
selam ben hemsırelık bolumunde okuyorum aynı zamanda bu bolumude okumak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.fatih:)
aynı anda okuyamazsın sanırım fatih
sağlık meslek çıkışlıysan bu bölümüde sınavsız okuma şansın var tabi

iceonfire_

Yeni Üye
aynı anda okuyamazsın sanırım fatih
sağlık meslek çıkışlıysan bu bölümüde sınavsız okuma şansın var tabi
hmm anladım peki.bu bolumde okumak ıcın hangı puan turunde kac puan almak gerekıor? birde iş istihdamı ne durumda bu bolumden mezun olanlar ıcn?

By_tr

Özel Üye
hmm anladım peki.bu bolumde okumak ıcın hangı puan turunde kac puan almak gerekıor? birde iş istihdamı ne durumda bu bolumden mezun olanlar ıcn?
valla ben sınavsız geçtiğim için bilgim yok puan konusunda aöf de belli bi kontenjan sınırlaması yok bu yüzden barajı geçen herkes girebilir diye düşünüyorum
iş konusuna gelince pek ümitvar olamicam ama özel hast. ve vet. kliniklerde diğer liselilere göre daha şanslıyız tabi

sonsuz_nur

Özel Üye
bu bölüme geçmen için barajı geçmen yeterli iş konusundada pek bi şansımız yok malesef:(

iceonfire_

Yeni Üye
bu bölüme geçmen için barajı geçmen yeterli iş konusundada pek bi şansımız yok malesef:(
ya ben iş istihdamı yuksek olan bi bolumdur dıe tahmın etmıstım:(.devlet hastahanelerinde felan kpss de amıorlarmı? alıosalar senede ortalama ne kadar alıolar kı? vede kach puan ıstıorlar ki_? unvan laborant oluordu deıl mı ?

alaka

Yeni Üye
vahidem bizim bölümü bitirince ya laborant olursun yani hastanede tahlil işi ok???

alaka

Yeni Üye
yaa bu hemşirelik işi ne iş anlamadımm

alaka

Yeni Üye
arkadaşlar bölümü bitiren laborant ünvanı alacak size gönderilen kitapçıktan gerekli bilgileri alabilirsiniz..anlaşıldı mı:)

alaka

Yeni Üye
iş imkanı fazla bi bölüm araştırdım kpss veya özellerde çalışma imkanımız fazla ve ne kadar staj yaparsı-anız sizin için artı puan olur

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara