Sivasspor 1-2 Trabzonspor Maç Yorumlarınız

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Dün Maçın 2 Yarısınıda izledim. Sivasspor İlk yarıda Oldukça iyi Oynadı Diyebilirim. Diri Bir Görüntü Sergilemesine Karşın Gol Yollarında Etkisiz Kaldı. Fakat Defansı Çok açıklar Verdi. Trabzonspor İlk yarıda neredeyse Çok Kötü Bir Futbol Sergiledi. Topla Oynama Yüzdelerinde Hep Önde Olmasına Rağmen Hatalı Pasları Yüzünden Bir Çok tehlikeler Atlattılar. orta Saha ve Defanstada Tehlike Çanları Çalıyordu.

İkinci yarıda Sanki iki takımda Görev Değiştirmiş Gibiydi. İkinci Yarının İlk Dakikalarında Sivasspor'un Gol Bulmasına Rağmen Daha Sonraki Dakikalarda Orta Sahası ve Defansı Dökülmeye Başladı. Trabzonspor İse İlk Yarıdan Oldukça Farklı Bir Futbol Sergiledi. Yine Top Kayıpları Vardı Ama İlk Yarıya Oranla Daha İyi Bir Futbolla maçı Kazanmasını Bildi ve Lige Galibiyetle İyi Bir Başlangıç Yaptı.

Genel Yorumum ise İki Takımında Lige Daha Henüz Hazır Olmadıkları ve Oldukça Fazla Eksiklerinin Bulunmasıydı.

Sizlerinde Görüşlerini Alalım Arkadaşlar.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sivassporda kamanan,ismail dağaşan'ın performansı güzeldi ilerleyen haftalarda özellikle kamanan bu ligde adından sıkca söz ettirecektir.Ben trabzonspor a bu sene pek şans tanımıyorum ve ilerleyen haftalarda puan kayıpları başlayacaktır trabzonspor da dünkü maçta keyif verici ve heyecanlıydı ligde iki ekibede başarılar diliyorum...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO