ANKARAGÜCÜM-manisaspor

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Ligde ilk hafta geride kaldı ve 2 takımda ilk haftayı birer puanla kapattı.Manisaspor karşısında galip gelmemiz kolay olmayacak ama seyirci avantajımız ile bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum....

rainbow

Özel Üye
'''Ankaragücü'' müü yineeeeeeeee........:eek::eek::eek::eek::D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bankasya şampiyonu Manisaspor ve süper ligde taraftarı ile kenetlenmiş bir takım.Bakalım sonuç ne çıkacak,başarılar;)

Sonkez

Özel Üye

Ligde ilk hafta geride kaldı ve 2 takımda ilk haftayı birer puanla kapattı.Manisaspor karşısında galip gelmemiz kolay olmayacak ama seyirci avantajımız ile bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum....

gazetelerin spor sayfalarındaki iddaa eklerindeki tahminciler gibi konuşuyorsun :D:D sonuc hep hüsran ama :eek: 27 eylülü bekle Ga-Zi--An-Tep !

graal89

♥ Ankaragücü ♥

gazetelerin spor sayfalarındaki iddaa eklerindeki tahminciler gibi konuşuyorsun :D:D sonuc hep hüsran ama :eek: 27 eylülü bekle Ga-Zi--An-Tep !
27 eylülü sabırsızlıkla bekliyorum Başkan o gün maç sonunda surat ifadeni merak ediyorum hee :)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
100. Yılın ilk maçına gittiğimde içimde büyük bi heyecan vardı ama sahada oyanan futbol berbaet öteseydi ilk yarı takım sadece bir iki şutla kaleyi yokladı.2. yarıda ise manisa 10 kişi kaldı tam bişeyler olacak derken ısaac promise golü atınca hepimiz donduk kaldık 86 da vassel sahneye çıktı beraberliği yakaladı son dk larda 2 pozisyon kaçırdık ve maç berabere bitti.orta saha ve forvete kesinlikle takviye lazım darius vasselin yanında iglesias değil daha iyi bi forvet olması lazım dos santos haftaya oynayacak sosibo soldan semavide ortadan forveti destekler 1 tane daha forvet oyuncusu olursa belki bişeyler yapabiliriz...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Onurcum fanatik taraftar arkadaşım sezonun ilk maçları bunlar,daha takımda uyum sorunu vardır,bazı şeyler yerine oturmamıştır.Lig yeni başladı umarım daha iyi olacaksınız...;););)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara