Askerlik telaşı

caricaturest

Yeni Üye
Arkadaşlar slm ben Halkla ilişkiler 1.sınıf öğrencisiyim bu yıl'da geçemezsem Askerlik yolu görünüyor... ama Askere nezaman alırlar bunu bilmiyorum ... :confused:

iceberg05

Yeni Üye
bu durum her ilin askerlik şubesinde farklıdır onu bağlı olduğun şube ile konuşsan daha iyi olur

buazza

Yeni Üye
aynı dert bende de var eğer bütünlemelerden hukuka giriş ıktisada giriş ve muhasebe bunlardan bırını veremezzsemmm kasımda askerlık yolu gozukcekk
:cool:

Horslavie

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Bende aynı problemi yaşıyorum.Dış ticaret 1. sınıf 2. senem eğer bütünlemede 5 dersten 3 ünü veremezsem kalıyorum ve ne olacağına dair bir fikrim yok.Daha önce tecil hakkımıda kullanmıstım fakat suanda da çalışıyorum ve kesinlikle askere gidemeyecek kadar maddi hükümlülüğün altındayım.

Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

aloneleon

Yeni Üye
arkadaşlar 2yıl ust üste kalınca direkman kışla yolu görünüyor hemde en kısa süre içinde benım ark 2yıl üst üste kaldı 15 gun içinde apar topar götürdüler hemen alıyorlar askere kütük mütük hıkaye bu durumda tecili biten suresınde okulu gecemeyen herkesı en kısa sürede askeere alırlar ki almaları lazım zaten okumak ısteyen adam okur süresi içnde btirir he 2yıl üst üste kalmak çalısmamk demektir umursamamak demektir sırf kısa dönem askerlk yapmak için okuyanlar var bunu herkes acık net biliyor..

volkan10k

Yeni Üye
hocam peki sınıfta kalmadın ama 2 yıl üst üste tek dersin var diyelim veremedin o zmanda tecilin bozulur mu ?

volkii77

Yeni Üye
arkadaşlar 2yıl ust üste kalınca direkman kışla yolu görünüyor hemde en kısa süre içinde benım ark 2yıl üst üste kaldı 15 gun içinde apar topar götürdüler hemen alıyorlar askere kütük mütük hıkaye bu durumda tecili biten suresınde okulu gecemeyen herkesı en kısa sürede askeere alırlar ki almaları lazım zaten okumak ısteyen adam okur süresi içnde btirir he 2yıl üst üste kalmak çalısmamk demektir umursamamak demektir sırf kısa dönem askerlk yapmak için okuyanlar var bunu herkes acık net biliyor..
ben2 yılust uste kaldım sonra 1 sene oyle gezdım sınıfı gectım benı tekrar tecil ettiler.bir sorun yasamadım

erensifiralti

Yeni Üye
...sırf kısa dönem askerlk yapmak için okuyanlar var bunu herkes acık net biliyor..
4 yıllık Açıköğretim okuyanların %99'u bunun için okuyor bundan emin olabilirsin. Tek tip askerlik çıksın bak bakalım AÖF öğrencisi kalıyor mu.

ben2 yılust uste kaldım sonra 1 sene oyle gezdım sınıfı gectım benı tekrar tecil ettiler.bir sorun yasamadım
Dediğin gibi olmuyor maalesef. Sende farklı bir durum olmuş olabilir. Geçtiğin sene askerlik şubesine tecil belgesi gidiyor ama kabul etmiyorlar geri gönderiyorlar, yazışmalar uzun sürdüğü için sorun olmamış olabilir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO