yardııımmm:)

melek23

Yeni Üye
herkese mrblar ben bu sene sosyoloji kazandım.1.sınıftan 4. sınıfa kadar olan derslerin isimlerini not aldım ama ilk dönemki vize ile finaller için nerden nereye çalışılacağı hakkında hiçbir bilgim yok.foruma da yeni kayıt oldum çok acemiyim beni yönlendirip bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar.şimdiden çok teşekkür ederim:)

meleeek

Yeni Üye
o bölüm yeni açıldığı için tam bir bilgim yok ama vizede kitabın yarısına kadar sorumlu oluruz finalde ise tüm kitaptan kılavuzda bunun hakkında ayrıntılı bir bilgi vardır

Sonkez

Özel Üye
mrb öncelikle forumumuza hoş geldin...örnegin kitap 2o üniteden oluşuyor ilk 10 üniteden sorumlusun vizede....Final ve bütünlemelerdede kitabın tamamından sorumlusun ama soruların %75 i kitabın 2.ci kısmından cıkıyor...2.ci kısım dedigimiz 11.ci üniteden baslıyor yani...iyi forumlar...;)

melek23

Yeni Üye
çok teşeekkür ederim adaaşım:)bana her konuda yardımcı olursan sevinirm mesela forumda nerde ne yapacağımı da pek bilmiyorum umarım zaman geçtikçe herşeyi öğrenirimm:)

melek23

Yeni Üye
by sonkez sana da çok saol verdiğin bilgiler içiin umarım bundan sonra birbirimize yardımcı oluruz :)

meleeek

Yeni Üye
çok teşeekkür ederim adaaşım:)bana her konuda yardımcı olursan sevinirm mesela forumda nerde ne yapacağımı da pek bilmiyorum umarım zaman geçtikçe herşeyi öğrenirimm:)

rica ederim.elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

melek23

Yeni Üye
adaş bu arada bu güzel özlü sözler içinn teşkler hepsini yazdım bi kenara çok hoşuma gitti:):)

melek23

Yeni Üye
arkadaşlar profil resmimi nasıl değiştirebilirim düzenlemesini bilmiyorum yardımcı olur musunuz

melek23

Yeni Üye
slm arkadaşlar bişi sorcam açıköğretime kayıt yaptırırken ne gibi belgeler gerekiyo ve ne kadar ücret yatırılacak cvplarsanız çok sevvinitim iyi forumlar:)

meleeek

Yeni Üye
1. İnternet Başvuru Belgesi
2. Fotoğraflı-İmzalı Form
3. Öğrenci Bilgi Formu
4. Öğrenim Belgesi (Ayrıntılı açıklama 9. sayfa
4.1. maddede yapılmaktadır. )
5. Fotoğraf
6. Askerlik Durumu Belgesi
7. Banka Dekontu
8. Öğrenci Kayıt Dosyası (Kayıt anında AÖF
bürosundan verilecektir.)

istenenler bunlar ne kadar ücret yatırılacağını bilmiyorum ne yazıkki çünkü harçlara zam geldi...kılavuzda herşey ayrıntılı biçimde yer alıyor

melek23

Yeni Üye
saol adaş ya sen de olmasan ne yaparım ben çok çok tşşk ederim:)

wolf3808

Yeni Üye
mrb arkadaşlar .sosyolojiye kayıt yaptırdıktan sonra ders kitapları hemen veriliyormu? yoksa kasım yada aralık ayı sonunda verilecek deni yor? bu konu da yardımcı olursanız sevinirim.

meleeek

Yeni Üye
kasım yada aralık ayında veriliyor

wolf3808

Yeni Üye
mrb arkadaşlar.Sosyoloji bölümü derslerinin bazıları aöf diger bölümlerinde de de varmış.
örnek olarak sosyal politika dersi kamu yönetimi 3 sınıfında da var.iktisada giriş, temel bilgi teknolojileri dersi ise aöf işletme ve iktisat fakültelerinin 1 sınıfında okutuluyor .Türk siyasal hayatı dersi ise kamu yönetimi 3 sınıfında da var.ayrıca işletteme ve iktisat fakültelerinin 1 sınıfında okutulan davranış bilimlerine giriş dersi psikoloji dersi ne yardımcı olabilir.
arkadaşlar bu saydıgım derslerin diger aöf bölümlerinde önceden verildiginde yardımcı kitapları vardır.ben araştırıp temin edecem .ders kitapları gelene kadar idare edecegiz.ayrıca aöf e ögrenme portalından bu saydıgım derslere ulaşma imkanıda var.teşekkürler.

smyyen

Yeni Üye
ewet ama e-öğrenme portalına yeni kayıtlar şuanda giriş yapamıyor.. bende ordan çalışmaya başladım ama başkasının tc no ile giriş yapıyorum.. herkese başarılar

rezan tıryakı

Yeni Üye
ya arkadaslar ben o kadar soru sordum ama kımse cevap yazmadı dıger sıtelere uye oldum sımdı burdayım

rezan tıryakı

Yeni Üye
yanı psıkolojı var mı dıye uye olmadıgım sıte kalmadı lısans egıtımı bılmıyorum ne versem ama aöf olacagı kesın sosyolojı ıyı gorunuyor

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara