Tecil hakkında

smc

Yeni Üye
Merhaba;

Bir konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum ben açıköğretim işletme öğrencisiyim bu sene sınıfımda 2. senem ve iki senede sınıf tekrarı yaptım bu sene tecil hakkım kalkmış oluyor 2 sene sınıf tekrarı yaptıgım için şimdi ben bu sene ÖSS sınavında farklı bir açıköğretim bölümüne yerleştim kayıt dönemi başladıgında işletme kaydımı sildirip yeni açıköğretim bölümüne kayıt olacağım okul bana askerlik için tecil hakkı vermiş olacak değilmi bu konuda bilgi rica ediyorum.

Doğum tarihim: 1988

İyi Çalışmalar

brembo3838

Yeni Üye
Merhaba;

Bir konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum ben açıköğretim işletme öğrencisiyim bu sene sınıfımda 2. senem ve iki senede sınıf tekrarı yaptım bu sene tecil hakkım kalkmış oluyor 2 sene sınıf tekrarı yaptıgım için şimdi ben bu sene ÖSS sınavında farklı bir açıköğretim bölümüne yerleştim kayıt dönemi başladıgında işletme kaydımı sildirip yeni açıköğretim bölümüne kayıt olacağım okul bana askerlik için tecil hakkı vermiş olacak değilmi bu konuda bilgi rica ediyorum.

Doğum tarihim: 1988

İyi Çalışmalar

evet tabiki, kayıt yenilediğinizde teciliniz yeniden başlar. 29 yaşına kadar bu şekilde tecil ettirebilirsiniz.

celik3

Yeni Üye
arkadaslar burada onemlı nokta yenı bolumunuz farklı mı olmalı eskı bolumden bu gercekten onemlı mı
ayrıca onemlı ıse olaya ıktısat çalısma ekonomı okumus bırı tekrar ıktısat fakat kamu yonetımı okuduğunda farklı mı oluyo yoksa
iktisat okuyan işletme mı okumalı tecıl hakkı ıcın bunu da öğrenebilirmiyim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO