işletme 2.sınıfta hangi dersler zor ???

utente_nombre

Yeni Üye
arkadaşlar 2.sınıfa geçtim ve zor olan derslerden dersAneye gitmeyi düşünüyorum, işletme 2.sınıfı bitirmiş arkadaşların yardımlarını bekliyoruz, teşekkürler...

pamuk prensess

Yeni Üye
ticaret hukuğu we muhasebe uygulamaları zordur diğer dersler kolay bence.ha birde iktisat olabilir

utente_nombre

Yeni Üye
valla 1.sınıftan muhasebe var borçlu girceğim, muhasebeden hiçbişe anlamıyorum, ondan kesin girmem lazım o zaman, 1.sınıfta iktisadı kendim çalışıp vermiştim ama 2.sınıfta daha mı zordur acaba, ticaret hukuğu da tam bir kapalı kutu ya :S hhmmm :confused:

selçuk1366

Yeni Üye
iktisat teorisi,muhasebe uygulamaları birde istatistik zor dersler

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
İktisat teorisiyle istatistik en zoru bence.Bu derslere daha çok ağırlık verin

erolpasa

Yeni Üye
bence de iktisat teorisiyle istatistik en zoru. Ticaret hukuğundan sanırım biraz fazla çekiniyorsun ezbere ve mantığa dayalı basit bir ders bence.

fferhatt

Yeni Üye
arkadaslar umarım sizler icin gec bir mesaj degildir ama muhasebe ile ilgili olarak sunu soylemek istiyorum.muhasebeye yeni baslayan arkadaslar bir anda mantık aramasınlar mesela neden kasaya para girdigi halde borclu oluyo gibi!..size önerim ilk etapta aklınızdakileri silip sadece ve sadece ' giren borclu, cıkan alacaklı ' bu cumleyi anlamaya calısın ve buna gore mantık yurutun.az önceki kasa mantıgına bakacak olursanız kasaya para girdiginde borclu calısır (giren borclu demistik),pesin mal alırsanız ise kasadan para cıkar bu durumda kasa alacaklı olur(çıkan alacaklı demistik) aynı zamanda mal aldıgımızda tic mal sayısı artacagı icinde tic mallar borclu olmuslar olur cunku mal girisi var!umarım anlayacagınız sekilde kısa bir özet yapabilmisimdir.tum arkadaslara egitim ve is hayatında basarılar diliyorum.saygılar!

batuhanaslan

Yeni Üye
kardes hersene farklı derslerde zorluk oluyor mesala bu sene ink. tarihi ticaret hukuku zor du diğerleri o kadar zor deildi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO