Bankasya 1.Liginden 1.Hafta Hakemleri Açıklandı...

Hazır-Cevap

Özel Üye
22 Ağustos Cumartesi

20.30 Bucaspor-Kocaelispor (Mete Kalkavan)

23 Ağustos Pazar

16.30 Boluspor-Mersin İdmanyurdu (Mustafa Öğretmenoğlu)

16.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor (Zafer Demir)

20.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Sabancı )

20.30 Adanaspor-Karşıyaka (Nihat Akman)

20.30 Kayseri Erciyesspor-Dardanelspor (Çağatay Şahan)

20.30 Altay-Kartalspor (Fethi Serkan Koçak)

20.30 Giresunspor-Orduspor (Erbay Aldemir)

24 Ağustos Pazartesi:

20.30 Hacettepe-Çaykur Rizespor (Mürvet Sezer)

(Alıntıdır)

Sonkez

Özel Üye
Bucaspora bugunki kocaelini macında basarılar diLiyorum... İddada buca yener veya berabere oynadım(10çş)...K.bakma birsen...:eek::D Kocaelispor saat 17.oo e kadar bir takım lisans paralarını yetiştiremesse bu maca genc oyuncularla cıkacak...Bu mac yenemeyin diger maclarda gönlüm sizinle...;):D

Hazır-Cevap

Özel Üye
ҳ̸Ҳ̸ҳ ظỳ ~ ∫øήkèź ';152338' Alıntı:
Bucaspora bugunki kocaelini macında basarılar diLiyorum... İddada buca yener veya berabere oynadım(10çş)...K.bakma birsen...:eek::D Kocaelispor saat 17.oo e kadar bir takım lisans paralarını yetiştiremesse bu maca genc oyuncularla cıkacak...Bu mac yenemeyin diger maclarda gönlüm sizinle...;):D
Saol Engin;);)
Kocaelisporun bu hale gelmesinden dolayı son derece üzgünüm.Lisans sorunu çözülemeyecek bence genç futbolcularla sahaya çıkacağız.Ben Kocaelisporlu olara bu maçta kazanacağımızı düşünmüyorum,belki beraberlik olur.Umarım yanılırım,buda bana mutluluk olarak geri döner.:rolleyes:
Bucasporuda seviyorum nedense,o takımı Süperligde görmek istiyorum.İzmirden ne kötü ki Süperligde oynayan takım yok.Karşıyaka,Altay,Bucaspor inş. bunlarda birisi gelecek sezonda Süperligde olur...

Bu hale geldi ya bu takım ne diyim,üzülüyorum,bir zamanların Kocaelisporu Süperligde efsana yaratan takımın durumu..:(:(:(:(:(:(
Güzel bir müsabaka olsun,herşeye rağmen yine taraftar Kocaelisporun yanında...

Sonkez

Özel Üye
Bucaspor :4 0: Kocaelispor skorda kötü oldu birsen...neyse inş yönetim sıkıntıları giderir takım düzelir ve lige renk veren kocaelispor tekrar hak ettigi yerlere gelir temennim bu şekilde ama gel görki bu futbolcularla bu sene zor gibi...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Sezonun başlamasına sevinmedim,çünkü bizim eksiklerimiz çok.Önceden olsa hemen Süperlig başlasa,adrenalin,heyecan hepsi bir arada yaşansın isterdim.Açılış maçı bizim maçımız ve sorunlar çok.Sıkıntılar çok,Sakaryaspor gibi düşmessek iyidir...
Nasıl çözülür herşey zaman gösterecek...
Dediğim gibi bekliyordum bu skoru,yanılmadım..:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz