Kısa bir not;

UZMANN

Özel Üye
Arkadaşlar kısa bir duyurum olacaktı. Sohbet bölümünde çok çok istisna olmadıkça artık hiçbir konuya dahil olmayacağım.
Beni şikayet eden tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.
Hepsinin canı sağ olsun. Kırdıklarım da var ise hepsinden özür diliyorum.
Bundan sonra sadece sınavlarla ilgili bölümlerde varsa bildiklerim, duyduklarım arada bir paylaşmaya çalışırım. Eskisi kadar da online olmayacağım sitede.
Bunu söylememin sebebi, eğer bazı tanıtım, oyun vb. alanlarda adım geçerse, katılmıyorum diye aramızda dargınlık olmaması için belirttim. Yani katılmamamın sebebi konuyu açan arkadaş değildir, zira bu arkadaş çok sevdiğim birisi de olabilir, bu forumda gerçekten sağlam dostluklarım da oldu, kırdıklarım da olmuştur. Foruma bişeyler katmaya çalıştım, belki faydalı bilgim olduysa bi teşekkür etmesini bilen herkes sağ olsun, etmesini bilmeyenlerin de canı sağ olsun. Sitede çok aktif olmak demek, çok şikayet almak demekmiş. Susmak gerekli imiş. Sana ne denilirse densin, susmak...
Beni, ben gibi anlayan arkadaşım BURCU'ya,
By~Sonkez (Engin'e), vahidem'e, güldeste'ye, rainbow'a ve daha adını saymayı unuttuğum birçok arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım. Hepiniz iyi ki varsınız.
Herkese iyi forumlar dilerim. Hepiniz Allah'a emanet olun...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Tartışmalarla,kalp kırıklarıyla,üzüntülerle,ağır ithamlarımla kırılmış olsamda siteye olan katkılarından ötürü teşekkürler...

UZMANN

Özel Üye
Hepimizin katkıları olmuştur şüphesiz. Sağ ol birsen, anlayışın için.

sonsuz_nur

Özel Üye
uzman sen olmazsan buranın tadı tuzu olmaz acısıyla tatlısıylada çok sevdigim bi arkadaşımsın kim neden şikayet etmiş bilmiyorum.burda hepimiz aile degilmiydik bu şikayetler ne için illaki birileri kırılıyodur ama affetilmeyecek kadarda agır laflar sarfdilmiyodu.bende uzmana takılıyodum arada laf sokuşturuyodum ama beni şikayet etmiyodu bend onu etmiyodum.benimde şikayetim var kimse bu forumdan gtmesin :mad:

UZMANN

Özel Üye
uzman sen olmazsan buranın tadı tuzu olmaz acısıyla tatlısıylada çok sevdigim bi arkadaşımsın kim neden şikayet etmiş bilmiyorum.burda hepimiz aile degilmiydik bu şikayetler ne için illaki birileri kırılıyodur ama affetilmeyecek kadarda agır laflar sarfdilmiyodu.bende uzmana takılıyodum arada laf sokuşturuyodum ama beni şikayet etmiyodu bend onu etmiyodum.benimde şikayetim var kimse bu forumdan gtmesin :mad:
Sağ olasın değerli arkadaşım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO