yardımmm... (!)

ayselben

Yeni Üye
düşün düşün kafayı yicem. Ben meslek lisesi mezunuyum şuanda da örgün eğitimde halkla ilişkiler 2.sınıf öğrencisiym. katsayıların kalkmış olması ile öss de tekrar şansımı denemek isityorum ve aöf de yazmak istiyorum. daha önce hiç ilgilenmediğimden bi bilgim yok beni aydınlatırmısınızzz :(
uzaktan eğitim değilde eskişehirde okumak istiyorum böyle bi şans var mı ayrıca ingilizce öğretmenliği için dil sınavı na mı giricem???:(

sonsuz_nur

Özel Üye
arkadaşım söylemek istedigini tam anlayamadım sen örgünü bırakıp yeniden sınava girip aöf mi okumak istiyosun?

rainbow

Özel Üye
düşün düşün kafayı yicem. Ben meslek lisesi mezunuyum şuanda da örgün eğitimde halkla ilişkiler 2.sınıf öğrencisiym. katsayıların kalkmış olması ile öss de tekrar şansımı denemek isityorum ve aöf de yazmak istiyorum. daha önce hiç ilgilenmediğimden bi bilgim yok beni aydınlatırmısınızzz :(
uzaktan eğitim değilde eskişehirde okumak istiyorum böyle bi şans var mı ayrıca ingilizce öğretmenliği için dil sınavı na mı giricem???:(

Aöf =Uzaktan eğitim sistemidir.eskişehir anadolu üniv.ne bağlı.Öss 'ye girip barajı geçmeniz yeterli oluyor.Tercih yapmanız için.
sizin bahsettiğiniz ingilizce öğretmenliğiyle bir alakası yoktur..soruyu açıklayarak sorarsanz daha iyi yardımcı olabiliriz...

ayselben

Yeni Üye
hayır yok örgün eğitimi bırakmicam.zaten mezun oluyorum bu 2.yılım.tekrar öss ye giricem ve tercihlerimde aöf de yazıcam.İngilizce öğretmenliği olmuyomuş onu öğrendm peki başka ne seçebilirim.Anadolu teknik lise mezunuyum.

UZMANN

Özel Üye
hayır yok örgün eğitimi bırakmicam.zaten mezun oluyorum bu 2.yılım.tekrar öss ye giricem ve tercihlerimde aöf de yazıcam.İngilizce öğretmenliği olmuyomuş onu öğrendm peki başka ne seçebilirim.Anadolu teknik lise mezunuyum.
Mezun olunca dikey geçiş yap, hazırlık sınıfı ile birlikte 3 yılda ing. öğrtm. lisans diploması alırsın. Gerek yok sınava girmene, önlisans diploman yeter.

edebiy@tçı

Yeni Üye
yaa benim üyeliğim ve attığım msjlar neden silinmiş üyeliğimi yeniledim yardım???????

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara