Tecil Hakkim Bulunuyor mu ?

Esmee

Yeni Üye
merhaba,

Sorunum belki burada sorularina cevap arayan birsuru kisi ile ayni.Forumda bircok yazi okudum fakat kesin bir cevap bulabilmis degilim maalesef.

Bu sene acikogretim 1. sinifta 2.senem ve sinavlara (butunleme de dahil) kisisel nedenlerden dolayi giremedim. Bundan onceki senelerde okul tecili disinda kendi tecil hakkimi kullanmadim .

Bu durumda benim kendi tecil hakkim hala korunmus oluyor mu ? Su durumda izlemem gereken yol nedir. BU konuda bilgisi dahilinde cevap vererek yol gosterecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

celik3

Yeni Üye
2. sene sınavlara girmediğin için üst üstte 2 sene kalmıs gorunuceksın bu durumda tecıl yapılmıyo
tecıl kazanman ıcın kaydını sıldırıp 2 yıl tecıl hakkı kazanıcaksın

owerim

Yeni Üye
slm arkadaşlar 81 doğumluyumson 4 sınıftaydım ama sanırım 1 dersten kaldım ve 7 yılım bu sene,ben bu sene sanırım öğrencilik haklarından yararlanamıyorum vede askere çağırıcaklar..ama bende bölece bırakmak istemiyorum braya kadar gelmişken,bir yıl boyunca kacak olsam askere gitmesem ve tek dersimide verip mezun olsam,acaba askerliğimi yine kısa dönenm yapabilirmiyim yani bu haklardan yararlanabilirmiyim??? yardımcı olursanız cok sevinirim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl