antalyaspor-ANKARAGÜCÜM

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ANKARAGÜCÜMÜZÜN birleşme sonrası kurduğu kaliteli takım antalyaspor karşısında ne yapacak çok merak ediyorum.Maçın favorisi biziz ve inşllh iyi bi galibiyet alarak kapatırız bu haftayı..

Sonkez

Özel Üye
ya her hafta macın favorisi biziz deme kardeşim ya burda insanları yanıltarak eline ne geçiyor...geçen haftada banko dedin 20 tl bastık güvendik güme gittik yapma bu tarz reklam kokan işleri ya :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Onurcum başarılar diliyorum,Antalya'ya gidersen bizim kardeş takıma çok selamlar...
Biz düştük fakat onları desteklemekteyiz.
Ben Antalya'nın kazanmasından yanayım..;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ҳ̸Ҳ̸ҳ ظỳ ~ ∫øήkèź ';158377' Alıntı:
ya her hafta macın favorisi biziz deme kardeşim ya burda insanları yanıltarak eline ne geçiyor...geçen haftada banko dedin 20 tl bastık güvendik güme gittik yapma bu tarz reklam kokan işleri ya :D
kanka bilmem farkında mısında maçın favorisi biziz dedim maçı kazanacaz demedim.bilmiyorum geçen hafta ibb maçını izledinmide o maçı hakem hataları yüzünden kaybettik yoksa maç bizimdide bu maçtada en kötü beraberliğimiz var internete girde bi takım kadrosuna bak aslanım:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Onurcum başarılar diliyorum,Antalya'ya gidersen bizim kardeş takıma çok selamlar...
Biz düştük fakat onları desteklemekteyiz.
Ben Antalya'nın kazanmasından yanayım..;)
:):):):) kocaeli antalya dostluğu , konyadana dostluğu bence bu ve bunun gibi dostluklar bana pek inandırıcı gelmiyor.bence türkiye de herkesin bildiği ve temelleri en sağlam dostluk bursankara dostluğu gerisi fasa fiso bence :)maça gelince benden olsan ankaragücü yensin desen zaten şaşardım annem:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
:):):):) kocaeli antalya dostluğu , konyadana dostluğu bence bu ve bunun gibi dostluklar bana pek inandırıcı gelmiyor.bence türkiye de herkesin bildiği ve temelleri en sağlam dostluk bursankara dostluğu gerisi fasa fiso bence :)maça gelince benden olsan ankaragücü yensin desen zaten şaşardım annem:)
Onurcum belki sana inandırıcı gelmeyebilir Kocaeli-Antalya dostluğu.Çünkü Kocaeliye maçlara gelip o iki takımın birbirlerine olan dostluğunu görmediğin için bu şekilde yorum yapıyorsun.Anbiansı görmen lazım,sonra inanır mısın inanmaz mısın bilemem ...
Ben sadece tahminimi söyledim,Ankaragücü yensin dememi mi istiyorsun:D

Sonkez

Özel Üye
kanka bilmem farkında mısında maçın favorisi biziz dedim maçı kazanacaz demedim.bilmiyorum geçen hafta ibb maçını izledinmide o maçı hakem hataları yüzünden kaybettik yoksa maç bizimdide bu maçtada en kötü beraberliğimiz var internete girde bi takım kadrosuna bak aslanım:)
senin yazın aslanım iyi oku...:)

ligin 4. haftasında istanbul b.b patlıyacaz bu maçı kesin alacağız hemde farklı alacağız iddia oynayacak arkadaşlar varsa banko 1 oynasınlar takım bu maçı alacak kuponunuz bu maçtan yatar ise paranızı ben verecem banko 1 oynayın ve misli yapın:)

kazanacaz demedinmi :D:D patlıyacaz bu maçı kesin alacağız hemde farklı alacağız... bu ne aslanım :D:D

YaKaMoZ

Yeni Üye
Top sizi sevmedi demek ki :)

Sonkez

Özel Üye
ANKARAGÜCÜMÜZÜN birleşme sonrası kurduğu kaliteli takım antalyaspor karşısında ne yapacak çok merak ediyorum.Maçın favorisi biziz ve inşllh iyi bi galibiyet alarak kapatırız bu haftayı..
sen ne zaman macın favorisi biziz desen takım hep yeniliyor :eek::D g.olsun cigerim 100.cü yılında küme düşecek tek takım sanırım siz olacaksanız...:p:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kazanan ben oldum :) Tahminimde yanılmadım.
Engin bundan sonra Onur'un tahminlerine güvenme :D :D Tutmuyor işte :D

Kardeş takımı tebrik ediyorum,her zaman yanınızdayız,Süper Lige renk katan güzel takım..;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Gene yenildik ama bu ligdeki son mağlubiyetimizdi diyebilirim bu hafta çıkışa gececeğiz:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara