Yönetim...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Olağanüstü genel kurulunu 30 Ağustos’ta yapan ve Ahmet Gökçek’in başkanlığını onayladıktan sonra bir daha toplanamayan Ankaragücü Yönetimi, dün görev dağılımını da yaptı.

Melih Gökçek ve Cemal Aydın’ın ortak oluşturduğu ve her iki kanattan eşit sayıda temsilcinin yer aldığı yönetim kurulu tam 33 kişiden oluştu. Ahmet Gökçek başkanlığında yapılan toplantıda Mehmet Kemal Ünsal ve Nuri Elibol başkan vekili, Mehmet Ural ile Avni Kavlak da başkan yardımcısı oldular. Genel sekreterliğe Sidar Tunca, saymanlığa ise Ekrem Sarısu getirildi. Her iki taraftan birer kişinin görev yapacağı 12 asbaşkanlık oluşturuldu. Bu arada Melih Gökçek’in başkan vekili olmasını ve icra kurulunda yer almasını istemediği Serdar Özersin hukuk işlerinden sorumlu asbaşkan seçildi.

(Milliyet Gazetesinden Alıntıdır)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
gökçeklerin bu takıma el atmasını içime sindiremiyorum inşllh defolup giderler bian önce..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ANKARAGÜCÜM-gençlerbirliği

Gençlerbirliğine genelde şansımız tutmuyor üç ihtimalli bi maç bu maç hikmet karaman açsından çok önemli bi maç ve inşallah kazanırız ve bu maçla çıkışa geçeriz..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara