Çok acil lütfen bakın...!

kanje46

Yeni Üye
Arkadaşlar universite okurken ikinci üniversite olarak açık öğretime kayıt yaptırdım..Sonra af çıktı aftan faydalanmak için ilk universitemden kaydımı sildirip dilekçe ile başvurdum..ama aftan sınavlarından başarısız oldum..ve askerliğimin de tecili bitmiş oldu..Şimdi nasıl tecil edebilirim askerliği? Açık öğretimden olur mu veya nasıl olur? Önümde kpss atamaları var puanımda iyi acilen tecil etmem gerekiyor şu an kaçak durumda olduğumu öğrendim köye askerler gidip beni sormuşlar kaçak diye.85 doğumluyum.nolur birşey söyleyin..Teşekkürler..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba :

Durum askerlik şubesinin taktirine bağlıdır. Şubeyle görüşmen gerekir ancak gitmeden önce telefonla görüşmeni tavsiye edebilirim aksi halde direk götürebilirler. Önce telefon aç ve durumu izah et yapman gerekenleri sor ve olaki şubeye gel konuşalım derlerse yanında mutlaka aof bürosundan alacağın öğrenci durum belgesini götür.
Ve mümkünse direk şube başkanıyla (Albaydır büyük ihtimalle) görüş. Ancak bu şekilde sonuca kavuşturabilirsin.

enter61

Yeni Üye
direkt alma hakları yok benim bildiğim sadece seni aşkerlik şubesine getirip bırakıyorlar sen gidecen muayne olup gidecen yeri sölüyorlar

kanje46

Yeni Üye
!!!

işte sorunda orda ben şu an gidemem askere kpss tercihlerim var önümde kazansam bile kaçak olduğum için memur olamıyorum..bunu tecil etmenin bir yolu yok mu acaba?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl