Gaziantepsporumuz-ankaragücüm

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Bu sene ligde sonucunu en çok merak ettiğim maçlardanb birisi bu maç diyebilirim.Sayın yöneticim inşallah fair-play kuralları içerisinde zevkli bi maç olur ve iyi oyanayn yada hakeden deil biz kazanırız.ENGİN im ANTEP e de bu maçta başarılkar diliyoru gözlerinden öpüyorum:)

Sonkez

Özel Üye

Sahada Hakeden Kazansın , Tribünlerde de DostLuk Kazansın Onurum...;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Süper olmuş amblemler valla kıskandım doğrusu canlar :)
Süper ligden düşmeseydikte bizimde amblemimiz böyle dalgalansaydı çok hoşuma giderdi.Neyse sağlık olsun...:(:(

Ben bu maç için çekiniyorum bilmiyorum,kesin net birşey diyemiyorum.Beraberlikte olabilir,ev sahibi takımda kazanabilir,rakip takımda kazanabilir.Kararsız kaldım:rolleyes::rolleyes:

Umarım güzel bir müsabaka olur.Kazanan dostluk olsun,tıpkı Engin ve Onur Dostluğu gibi ;)

Sonkez

Özel Üye

Fair Play ve DostLuk... ;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Çok güzel olmuş,çok beğendim.Teşekkürler Engincim;)
Dostluk burda da gösteriyor kendini..:p ;)
Gaziantepspor-Ankaragücü maçı olsada Kocaelisporda yakışmış oraya yani,hoş olmuş...:p:p
Umarım maçta bu güzellikte geçer..;)

güldeste

Yeni Üye
ooo baya heyecanlı bir maç olacak anlaşılan.maçı bilmem ama gerçekten dosluk kazanacak her zamnki gibi o kesin.sahi ne zaman bu maç tarih olarak bişey yazmamışsıınız.

Sonkez

Özel Üye
26 eyLüL Saat 20:00 Gaziantep KamiL Ocak Statyumunda mac... ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sabah 8.30 da Ankara'dan yola çıkıyoruz inşallah antep'i yeneriz ve beklediğimiz galibiyet serisine bu maçla başlarız.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Fanatik Onur bu maçı yine kaçırmadan,tribünlerde takımını 90 dk.destekleyecek,Hikmet hoca için önemli maçlardan birisi :rolleyes:;)

Sonkez

Özel Üye
Öncelikle onur kardeşimi dahada yakından tanıdıgım için cok mutlu oldum kendi adıma...hakettiler macı kazandılar tebrik ederim...tribünlerdede dost havası vardı her iki takım taraftarıda birbirine tezahüratlar yaptı...güzel bir gündü umarım ilerdede devamı gelir ankaragücünede ligde başarılar...;)

güldeste

Yeni Üye
kazanan takımı(ankaragücü)tebrik ediyorum.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Enginin şehri uğurlu geldi Onura,şeytanın bacağını Antepte kırdınız :p Tebrik ediyorum...
Yanınızda olamasamda olmuş kadar oldum bugün,anladınız siz canlar ;)
İki takımada süper ligde başarılar diliyorum,lütfen kavgasız,küfürsüz bir sezon olsun...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ҳ̸Ҳ̸ҳ ظỳ ~ ∫øήkèź ';162280' Alıntı:
Öncelikle onur kardeşimi dahada yakından tanıdıgım için cok mutlu oldum kendi adıma...hakettiler macı kazandılar tebrik ederim...tribünlerdede dost havası vardı her iki takım taraftarıda birbirine tezahüratlar yaptı...güzel bir gündü umarım ilerdede devamı gelir ankaragücünede ligde başarılar...;)
Enginim bende senin yakından tanıdığım için çok mutlu oldum herşey için teşekkür ediyorum kanka sana inşallah ilerde tekrar görüşürüz.maça gelince ben kazanacağımızı zaten biliyodum maçtan çok seninle tanıştığıma bide kuş kafayla tanıştık ya ona sevindim:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Enginin şehri uğurlu geldi Onura,şeytanın bacağını Antepte kırdınız :p Tebrik ediyorum...
Yanınızda olamasamda olmuş kadar oldum bugün,anladınız siz canlar ;)
İki takımada süper ligde başarılar diliyorum,lütfen kavgasız,küfürsüz bir sezon olsun...
valla şaytanın bacağını kırdık umarım haftaya gs maçında da galibiyet serimiz devam eder bircanım:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
valla şaytanın bacağını kırdık umarım haftaya gs maçında da galibiyet serimiz devam eder bircanım:)
Onurcum 3 puanla tanışmak G.Antepte kısmetmiş.Çekiniyordum bu maç için 2-1 diyordum ama 3-1 oldu olsun buda güzeldi.Maçı daha izlemedim ama hakedenin sizin olduğunuzu söylüyorlar,çıkışınız bu maç olsun,devamı gelsin diyorum ama Galatasaray maçı zorlar sizi ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Onurcum 3 puanla tanışmak G.Antepte kısmetmiş.Çekiniyordum bu maç için 2-1 diyordum ama 3-1 oldu olsun buda güzeldi.Maçı daha izlemedim ama hakedenin sizin olduğunuzu söylüyorlar,çıkışınız bu maç olsun,devamı gelsin diyorum ama Galatasaray maçı zorlar sizi ;)
maçı hakeden kazandı bircan emin olabilirsin buna hatta maç farkada gidebilirdi çok gol kaçırdık maçta gs maçı bizi zorlayacak buna eminimde inşallah berabere kalır yada galip geliriz bu maçta.

güldeste

Yeni Üye

bak orda dur işte.gs maçında hiç şansınız yok...yani fazla ümitlenme onurcan bu maç bizim.tabi sizle maç yapıyo olmak güzel gücümüzü sizde görün yani:):):)....

graal89

♥ Ankaragücü ♥
onu hafta sonu görecez çok güzel bi deplasmandı ENGİN im sana birkez daha teşekkür ediyorum senden ve tüm GAZİANTEP li arkadaşlardan Allah razı olsun bizi çok iyi misafir ettiler.Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara