Açıköğretim – İktisat – İşletme Fakülteleri 2009-2010 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Açıköğretim – İktisat – İşletme Fakülteleri 2009-2010 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu için buraya tıklayınız (07.09.2009).

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Hayır kayıt yenileme tarihleri henüz açıklanmadı.

es-peranza

Yeni Üye
2009 - 2010 kayıt yenileme işlmleri henüz başlamadı değilmi. bazı yerlerde 14-25 eylül kayıt yenileme tarihi geçiyo. bu doğrumu.

srdrgg

Yeni Üye
ben aöf işletmeye yerleştim busene fakat sosyoloji yazsam aöf tercih yapabiliyorumuym sicer

bulut35

Yeni Üye
eylul ayı kayıt yenıleme tarıhı olamaz 2 3 4 sınıflar ıcın cunku butunlerme sınıvlarının sonucları o tarıhte acınlamıor yenı acıklandı dun yanı. o yenı kayıt donemı ıcındır yanı 1 sınıflar ıcındır

Hazır-Cevap

Özel Üye
Açıköğretim – İktisat – İşletme Fakülteleri 2009-2010 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu için buraya tıklayınız (07.09.2009).
Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların ve Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (YÖS) sonucuna bağlı olarak ön kayıtlar sonunda kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların “İnternet Başvuru” ve “Kayıt” işlemlerini kapsamaktadır.

enter61

Yeni Üye
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ
Son Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine

30-31 Mayıs 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen 2008-2009 Öğretim Yılı yıl sonu sınavlarının sonuçları 20 Haziran 2009 Cumartesi günü İnternette http://aofburo.anadolu.edu.tr adresinde ilan edilmiştir. Notlarını öğrendiğinde mezun duruma geldiğini gören son sınıf öğrencilerimiz çeşitli nedenlerle hemen diploma veya diploma yerine geçen mezuniyeti belirten belge talebinde bulunmaktadırlar.
Sınav sonuçlarının İnternetten açıklanması, öğrencilerimizin sınıf geçme ve mezun duruma gelme gibi öğrencilik hallerinin belirlenmesi anlamına gelmemektedir. Notlar İnternette ilan edildikten sonra otomasyon sistemine aktarılmakta, öğrencilerin bütün sınıflarda aldığı derslerin notları sistem içerisinde kontrol edilmekte, sınıf geçme ve mezun olma durumu bu aşamadan sonra belirlenmektedir. Eş zamanlı olarak diplomalar ve bunlarla birlikte verilmesi gereken belgeler hazırlanmakta ve notların ilanından sonra üç hafta içerisinde mezunlarımıza ulaştırılmaktadır. Bir öğretim yılında yüz binin üzerinde mezunumuz olduğu dikkate alınırsa bu sürecin son derece hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlandırıldığı görülmektedir.
Bu nedenle mezunlarımızdan diplomalarını alıncaya kadar hiçbir belge ve yazı talebinde bulunmamaları gerektiğini ve bu yönde gelen taleplerin karşılanmasının mümkün olmadığını duyururuz.
Tüm mezunlarımızın mezuniyetlerini kutlar, bundan sonraki yaşamlarında başarı ve mutluluk dileriz.
Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü

kaya_brc

Yeni Üye
ben aöf büroyu arayıp sordum kayıt yenilemenin 1 Aralık'tan itibaren başlayacağını söylediler arkadaşlar...

zyilmaz90

Yeni Üye
Teşekkkürler Bilgi verdiğin için. Bişey sormak istiyorum aöf ye kayıt için gerekli olanlar nedir. öss puanı ne kadar olması gerekiyor yada öss ye girmek gerekiyormu

axi

Yeni Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın daha acemiyim sınıf tekrarı yapıyorum bu sene kayıt yenileme işlemi yaptırmam mı gerekiyor otomatik devam mı ediyorum

rainbow

Özel Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın daha acemiyim sınıf tekrarı yapıyorum bu sene kayıt yenileme işlemi yaptırmam mı gerekiyor otomatik devam mı ediyorum

Kayıt yenilemeniz gerekiyor.

KAYIT YENILEME TARİHLERİ

2009-2010 Öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin planlanan kayıt yenileme tarihleri aşağıda verilmiştir.

-Planlanan Kayıt Yenileme Tarihi
01 Aralık 2009 - 25 Aralık 2009

-Planlanan Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihi
22 Aralık 2009 – 25 Aralık 2009

Verilen tarihlerde harç parasını okuduğunuz bölüme ait öğrenci hesabına ,vakıfbanka yatıracaksınız .Verilen dekontla aöf bürosunda öğrenci kimlik kartınızı güncelledikten sonra kayır yenileme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız..

zyilmaz90

Yeni Üye
merhaba
öss ye girip en az 145 almanız gerekiyor tercih etmek istediğiniz alandan
Kısacası söyle diyeyim.Bu sene eğer üniye giremessem askere gidicem o yüzden herhangi bi açık öğretime girip tecil ettirmek istiyorum öss puanımda söz1 139 puan ve ßen ne yapacagımı bilmiyorum.pazartesiye kadar bilgi alayım dedim sizden.

wake_up

Yeni Üye
Rica etsem bilgisi olan herhangi bir arkadaşımız cevap verebilir mi.Sorum Şu İnternetten başvurumu yaptım(Hazırlık sınıfından 3.sınıfa kayıt için) Fakat pdf formatındaki dosyanın boyutu bana küçük gibi geldi.Sayfa tam sayfa şeklinde açılmıyor.Olması gereken-Orjinal boyutun ölçüsü nedir?

morbeyaz

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar

Ben www.kitappaylasanlar.org adlı bir site kurdum. Bu sitede kitap paylaşımı yapılıyor. Hiç kullanılmamış aöf 1.sınıf iki çift murat açıköğretimin yardımcı kitabını bir arkadaş ucuz fiyata satıyor. İsteyen varsa bakabilir. Ayrıca paylaşım adına, ilahiyat bölümü 1. sınıf kitabını bir arkadaş ücretsiz vermek istiyor. Tabiki öğrenci kimliğini görmek şartıyla.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara