ANKARAGÜCÜM-galatasaray

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Gaziantep galibiyeti bizim için süper oldu.Kendi evimizde gs yide yenersek bizim karşımızda kimse duramaz.Maç çok zorlu bi maç olcak vassel 3 hafta yok ama Antep e karşı oynadığımız gibi oynarsak bu maç bizim diyorum:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
büyük maça saon 24 saat kaldı bu maçtan çok ümitliyim en azından bi beraberlik alacağımıza eminim.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hadi bakalım hayırlısı olsun,düğüm yarın çözülecek ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu maçı alacaz başka yolu yok:)

güzelim

Yeni Üye
ay sızden sız ıkınızden farkılı yorumlar beklıyoruz hep mac hep maç :D hadı hazır-cevap neysede :D :D :) :)

Sonkez

Özel Üye
Oooo Renktaş ve kardeş takımımı cani gönülden kutlarım..Geçen hafta yaptıgım tezahuratlar helali hoş olsun... ;) Dk 80 0-0 dı mac... Eve geldim kaç kaç bitti dedim babama 3-0 dedi.. 6s yenmiştir sandım geri ankaragücü diyince acayip sevindim...Senin zaten onurum stattaki halini düşünemiyorum , kuş kafayla kafanızı yemişsinizdir sevinçten tebrik ederim kanka... hikmet babayada eyvallah...:D :) :( ...GeceKondu... :) :(

güzelim

Yeni Üye
gs yenıldı beaa hazır-cevap ne olcak bu bıızm takımın halı :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Maçı izledim 10 dk 3 gol şaşırdım doğrusu ama Galatasaray'ın defansının hatalarından dolayı bu şekilde sonuçlandı.İlk mağlubiyetimizde almış olduk.Kendi takımım için üzüldüm fakat Onurcum seni Ankaragücünü tebrik ederim.Antep deplasmanında başladığınız galibiyet serisini inşallah sürdürürsünüz..;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
maç süper oldu.benim için bu sonuç süpriz oldu diyebilirim 10 dk da 3 gol sevincini belki hayatımda ik defa yaşıyorum bunu gs ye karşı yaşamak gerçekten çok sevindirici.valla takıma helal olsun.ayrıca mata olay çıkaran gs taraftarlarınada yazıklar olsun...

güzelim

Yeni Üye
güzelim 8de 8 yapamadık,Ankara deplasmanında ilk mağlubiyetimizi aldık.İleri maçlarda umarım daha iyi sonuçlar elde ederiz.Lig daha yeni başladı...;)
klasik maç tümcesi önümüzdeki maçlara bakcaz :D :D :D top yuvarlak valla cok buyuk laflar edemem :D başarılar dılıyorum en ıçten dıleklerımle :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
klasik maç tümcesi önümüzdeki maçlara bakcaz :D :D :D top yuvarlak valla cok buyuk laflar edemem :D başarılar dılıyorum en ıçten dıleklerımle :D

Sana gelen klasik tümceyi ben değil bütün teknik direktörler söylüyor.Dediğin gibi hiçbir şey belli olmaz maç 90 dk bu durum son 10 dk gerçekleşti.Neyse kazanan Onurun takımı oldu,sorun deil :p:p

YaKaMoZ

Yeni Üye
Hangi ara maç izliyorsunuz siz ya.Benim hiç vaktim yok. :D

güzelim

Yeni Üye
Sana gelen klasik tümceyi ben değil bütün teknik direktörler söylüyor.Dediğin gibi hiçbir şey belli olmaz maç 90 dk bu durum son 10 dk gerçekleşti.Neyse kazanan Onurun takımı oldu,sorun deil :p:p
ama ben bu tumceyı duyunca kopuyorum :D :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara