Tek Dersten Kaldım Kardeş Durumu

commview

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.

Kamu Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim.

Tek dersten kaldım ve okuldaki toplam yılım 7. Celp dönemi Kasım ayı dediler. Aralıkta da abim gidecek abim doktor. Aramızda 1 ay var. o zaten 12 ay gidecek rahat bi askerlik olacak. Benim erteleme durumum var mı, kardeş durumundan vs...

brembo3838

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.

Tek dersten kaldım ve okuldaki toplam yılım 7. Celp dönemi Kasım ayı dediler. Aralıkta da abim gidecek abim doktor. Aramızda 1 ay var. o zaten 12 ay gidecek rahat bi askerlik olacak. Benim erteleme durumum var mı, kardeş durumundan vs...
kardeş durumundan tecil etme şansınız vardır. ayrıntılı bilgiyi şubeden veya asal'ın internet sitesinden bulabilirsin.

mcgrady59

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.

açık öğretimdeki 7.yılın mı ? benim açık öğretimdeki 3.senem 4.sınıftaki ilk yılımdı ama tek dersten kalmışım ne yapıcam şimdi ve ne olacak ? tek ders sınavı yok mu? lütfen cevap atınız...bu arada yüksek okulu 4 senede bitirmiştim bunun bir etkisi var mı ? cvp bekliyorum arkadaşlar...

commview

Yeni Üye

commview

Yeni Üye
kardeş durumundan tecil etme şansınız vardır. ayrıntılı bilgiyi şubeden veya asal'ın internet sitesinden bulabilirsin.
Kardeş durumunu konusunu sorayım o zaman şubeye. İnternette yazıyor kardeşlerden birisi askerde ya da ikisi de aynı celp dönemine denk gelirse kardeşlerden birisinin babanın rızası ile kardeşin askerden geldiği tarihe kadar tecil edilir diyordu. Aramızda 1 ay olması sanırım birşey değiştirmiyor. Abimle konuşup benim askerliği ertelemem gerekiyor.

Teşekkür ederm bilgin için.

asigenc19

Yeni Üye
bende tek dersten kaldım diplomamı alamayacağım. 1 sene bekleyeceğim.
aşağıdakşii verdiğim linke tıklayın.msjınzı yazın .tek ders sınavı ya da af isteyin.
http://www.yok.gov.tr/index.php?option=com_wrapper&Itemid=146
eğer msj doldurma yeri çıkmazsa iletişim bölümünden gerçek kişiler için olan yeri seçin ve doldurun.

Bu kararı tek başına Anadolu universitesi alıp uygulayamıyormu:? Yoktenmi cıkması lazım kararın Tek ders sınavı veya af

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara