aöf de 29 yaşında tecil hakkı

gençşampiyon

Yeni Üye
selamlar
01.01.1980 dogumluyum. aöf çeko 4.sınafa geçtim.
yeni dönemde 30 yaşında olucam. okulumu bitirip kısa dönemden faydalanmak istiyorum.ne yapabilirim? bu konuda bilgisi olan benimle aynı durumda olan arkadaşlar ve ya başından boyle bir durum geçmiş arkadaşlar bilginize ve tavsiyenize ihtiyacımız var . teşekkurler.

brembo3838

Yeni Üye
selamlar
01.01.1980 dogumluyum. aöf çeko 4.sınafa geçtim.
yeni dönemde 30 yaşında olucam. okulumu bitirip kısa dönemden faydalanmak istiyorum.ne yapabilirim? bu konuda bilgisi olan benimle aynı durumda olan arkadaşlar ve ya başından boyle bir durum geçmiş arkadaşlar bilginize ve tavsiyenize ihtiyacımız var . teşekkurler.
tecil hakkın dolduğu için seni askere alırlar ama telaşlanma. 4. sınıf derslerini askeriyede verdiğin taktirde 6 ay askerliğe geçebilirsin.

best_supernaturel

Yeni Üye
benim gibi 2 yıllık mezunları ve mezun olacak arkadaşlar aöf rektörlüğüne dilekçe gönderelim. madem ki çok yakında tek tip askerlik çıkacak o zaman çıkana kadar bir defaya mahsus 2 yıllık mezunlar kısa dönem askerlik yapsın.hem askerliğini yapmamış arkadaşlar askerliğini yapar hem de ordunun asker ihtiyacı fazlasıyla karşılanır. rektörlükte genelkurmay ve başbakanla görüşme yaparsa bu iş büyük ihtimalle çözülür

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO