Sivassporda İstifa!!!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, istifa edeceğini açıkladı.
Bunu da basın toplantısında ilan etti; hakkınızı helal edin dedi...

Ligde 2-0 galip ayrıldıkları Antalyaspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında Uygun, “Teşekkür ederim, çocuklarım çok iyi oynadı, iyi mücadele etti, karşılığında gerekeni yapmaya çalıştı ve sonucunda Antalyaspor gibi güçlü bir takımı, yenme başarısı göstermiş bulunmaktayız” dedi.

Uygun, şunları söyledi:

“Burada 7. senem doluyor. Bu 7 maçlık periyotta ister istemez sıkıntı yaşamıştık, düzeldiğimiz noktaydı bu nokta. Düzeldiğimizi gösterdik, 14 tane sakatımız da oldu, 14 tane kadroda düşündüğümüz adamla, bırakın bunların bir tanesiyle baş edemezken, benim takımım bunlarla baş etti. Ama sonucunda tabi istemediğimiz sonuçlar ortaya çıktı, üzdük. Şampiyonlar Ligi'ne gittik, UEFA'lara gittik, her şeyi yapmaya çalıştık, ama bu sezon istediğimizi veremedik, bundan sonra da istifamı verdim, tüm Sivaslılar hakkını helal etsin.”

Basın toplantısı masasından ayrılan Uygun, istifasının Sivasspor Yönetim Kurulu'nca kabul edilip edilmediği yönündeki soruya net bir cevap vermezken, “isterse kabul etmesinler” sözlerini sarf etti.

(İnternet Haberden Alıntıdır)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Geçen sene 30 haftayı aşan süre zirvede kalan takım bu sene aniden ligin dibine çökmüş durumda.:(:(:(

güzelim

Yeni Üye
sankı takım tomple değışerek başladı lıge ısmı kalcak sadece bu gıdışle

Hazır-Cevap

Özel Üye
Çoğu futbolcular gitmiş yerine başka futbolcular gelmiş ve adaptasyon sorunu yaşanması tekrar kadroyu oluşturmak derken bu şekilde bu takımın bu konumda olması gerçekten üzücü...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO