Eskiyle yeni arası fark

gül_34

Banned
Eskiden görücüler aracılıgıyla kızlar begenilirdi, dahasonra mendiler yolanır aşk ve evlilik dilekleri belirtilirdi, oda olmadı hamama gidilir kızlar begenilirdi. Hamamda kalmayınca okulda kızlar begenilirdi yetmeyince gençler sokak köşelerini tutar oldular begenme yeri sokak köşeleri oldu, yeterli gelmedi şimdi ise pc vüris gönderip oradan izlemek(sinsisinsi beklemek) zevkli geldi özeli ona çok zevk verdi kısacası nemharemini çok sevdi; biriside ona yapsa kendini yırttı çok kızdı ona kimse yapamaz o herkeze yapar ondanda zevk alamayınca tlf çıkardı kimi güzel gördüse gizl resmini çekti resme bakatı baktı bakakaldı kısacası kişiligini kaybetmişti kendini bu yolda harcadı.

bigangel

Yeni Üye
eskiden insanlar muhafazakardı adaplı bir şekilde olurdu herşey ,yerli yerinde... şuanda mı ne ayıp var ne günahh çok fark var çooook hemde....

öylemi bir girdabın içindeyiz kardeşim dediğin abim dediğim adamlar sen taa can evinden vuruyooo polyanacılık var yalan dolan ......

eskiden mertlikleriyle övünüolardı şimdi yaptığı dolandırıcılıkla

namahramın N si bile kalmadıı YAZIIK BİZEEE

gül_34

Banned
Evet haklısın kardeşim sana yapılmasını istemedigin hareketi sende kimseye yapma boylece toplum temizlenir. Benim konumu neden kapattın onu anlamadım şimdi soruma cevap ver bu ne tür bir vüristür.bana gelen afo destekten açtıgım zaman vüris alıyorum bu kadar adilik olamaz. Herkes kendini bilir herkezi hakkına saygı gösterelim

bigangel

Yeni Üye
toplumun temizlanmesi bir iki kişiyle olabilse keşke birileri düzeltmeye çalışırken bu çok az bir kesim diğer taraftan bertaraf ediliooo:(

gül_34

Banned
O zaman düzeltmek bizim işimiz degil, biz temiz toplum olalım kimseye kötülük yapmayalım, herkesi sevelim haklarına saygı gösterelim kimseyi kimsenin yüküyle ezmeyelim işte benim milletim düşeni kaldıralım kimseyi ezmiyelim insanlara karşı duyarlı acılarını paylaşalım kimse kimseden fazla birşey götürmeyecek ve hayat çok kısa kimin ne olacagını kimse bilemez bir varmış bir yokmuş.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl