2009-2010 Sezonunun En İyileri/En Kötüleri...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bilindiği gibi yeni bir sezon daha başladı.8 hafta geride kaldı.

Sizce ligde en iyi grafik gösteren takımlar ve en başarısız olan takımlar hangileridir?

*Sebepleriyle düşüncelerimizi buyrun paylaşalım?..

sonsuzluk

Banned
En iyi takım Fenerbahçe En kötü takım ise En altta olmamasına rağmen sivasspor Fenerbahçenin en iyi transferi daumdur Bir takımı en iyi ateşleyen teknikdirektördür Ve Başkan aziz yıldırım Eski hocayı getirerek akıllıca bir tercih Yapmıştır Ayrıca Galatasar içinde aynı şeyleri düşünüyorum Fakat son haftalarda aldıkları puanlar Ligin sonunu iyi göstermiyo gibi Bu sene Şampiyon Fenerbahçe Kovalayan ise Galatasaray olacaktır Beşiktaş ve Trabzon ise şimdiden havlu attı UEFA için bile şanslarını iyi görmüyorum Çünkü Anadolu takımları gün geçtikçe kendini yineliyor ve çok güzel puanlar çıkartıyorlar Öreneğin BursA Takım bu şekilde devam ederse UEFA garanti gibi görünüyor şimdiden Sivasspora gelince çok üzülüyorum Sivaslılara Bülent Uygun müti bi takım çıkarttı fakat Maddi yetersizlik iyi oyuncuların gitmesine sebep oldu Bilicanın Fenerbahçeye verilmesi en büyük hata oldu bence Ama Parasızlık malesef Takımları için çok kötü birşey Bence bunun faturasında takım oyuncularına yada teknikdirektöre değil yönetime çıkartılmalı 2 sene şampiyonluk mücadelesi veren bi takım bukadar çabuk harcanamazdı Bence Bülent Uygunda elinden geleni yaptı.Ben Turkcell süper ligin 10 yıla kadar la liga gibi bir lige dönüşeceğine şimdiden inanıyorum.

güzelim

Yeni Üye
ya bende neyın en ıyısı dedım başlığı gorunce ? sonra alta yazan ısmı gorunce bayan fanatağımız şaşrmadım :D
bu arada sorulur mu ? yabıkıde GS GS GS

Hazır-Cevap

Özel Üye
ya bende neyın en ıyısı dedım başlığı gorunce ? sonra alta yazan ısmı gorunce bayan fanatağımız şaşrmadım :D
bu arada sorulur mu ? yabıkıde GS GS GS
:p:p:p:p

Ben daha açıklamalarımı belirtmedim.Uzun uzun açıklamam olacak güzelim :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
8 hafta geride kaldı ben en kaliteli takın galatasaray . fenerbahçe yi başarılı bulmuyorum şansı sayesinde 8 de 8 yaptı diye düşünüyorum bursaspor ve eskişehirde ligde üst sıralara oynayan takımlar şuanda ancak es es ilerleyen haftalarda aşşağılara doğru inişe geçecektir.Beşiktaş tabata yı alarak çok büyük bi hata yaptı ve ligi orta sıralrda tamamlar.Biz yani ANKARAGÜCÜ nde ise taşlar yerine oturuyor.2 haftadır galip geliyoruz ve ilerleyen haftalarda bizi daha yukarılarda göreceksiniz.en azından uefa ya gitmeliyiz bu sene....

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bir Galatasaraylı olarak bu hafta Ankaragücüne yenilmiş olabiliriz fakat sezon başı en iyi transferleri de Galatasarayın yaptığını düşünüyorum.Şampiyon kim olur dersek Galatasaray Fenerbahçe arasında kıyasıya rekabet olacaktır.Beşiktaş geçtiğimiz haftalarda puan kayıpları yaşamış puan farkı açık olsada süper ligde ne olacağı belli olmaz.Hadi hayırlısı ;)
Anadolu takımlarına gelince bu sezon Bursaspor timsahlar fena esiyor.Ertuğrul Hoca ve öğrencilerini gerçekten tebrik ediyorum ve bu sezon ilk 5de ligi bitireceklerini düşünüyorum.Bir de es es es ki ki ki eski eski es Eskişehirspor.Geçen sezon düşme korkusu yaşamış olmasına rağmen bu sezon Rıza Hoca ve öğrencilerini de çok başarılı buluyorum.
Birde unutmamak lazım Bankasyadan süper lige çıkan Manisasporu da başarılı buluyorum.En kötü takım demek istemiyorum ama bu sezon Sivasspor ani bir düşüş yaşadı ve umarım bir an önce topalarlanırlar.Denizlispor içinde bu sezon iyi başlamadı.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl