Ön lisans yazısı hangi hakları saglar?

hermo

Yeni Üye
Arkadaslar selamlar
Önlisans yazısı hakkında ılgısı olan varmı acaba sorum soyle

Ben 4 yıllık işletme bölümünde okuyorum 1. ve 2 . sınıf derslerınden basarılı oldum ve ön lisans yazısı aldım anacak verlen bu belgenın hukmunu bılmıyorum
yanı bır ıse basvurdugumda lise mezunu degılde ön lisans mezunu olarakmı ıse alıcaklar bu konuda tereddutlerım var yardımcı olursanız sevınırım

harun_73

Özel Üye
Arkadaslar selamlar
Önlisans yazısı hakkında ılgısı olan varmı acaba sorum soyle

Ben 4 yıllık işletme bölümünde okuyorum 1. ve 2 . sınıf derslerınden basarılı oldum ve ön lisans yazısı aldım anacak verlen bu belgenın hukmunu bılmıyorum
yanı bır ıse basvurdugumda lise mezunu degılde ön lisans mezunu olarakmı ıse alıcaklar bu konuda tereddutlerım var yardımcı olursanız sevınırım
ben de aynı şeyi merak ediyrum acaba bu belgeyle önlisans olarak sınavlara girebilirmiyiz??????:confused:

harun_73

Özel Üye
ya zaten klavuzda kayıt silindiği takdir de diploma alınabilir diyor eğer diploma alabiliyorsak ben ce bu belgenin de diploma yerini tutması lazım ya da olmadı kayıt siler diplomayı alır tekrar kayıt yaparsın böyle de olur ama büyük ihtimal diplomanın yerini tutuyodur olmasa saçmalık olur o zaman ...

hermo

Yeni Üye
arkadaslar aof burosunu aradım onlar dedıgım gıbı ön lisans yerıne gecer dıyorlar ancak yınede ıyıce arastırmak lazım

rainbow

Özel Üye
Arkadaşlar benim bildiğime göre diploma yerine geçiyor.GEreken yerler ve sınavlara bu yazıyla başvuru yapabiliyorsunuz.Yine de aöf bürosundan ayrıntılı bilmek sizin için daha iyi olur.

harun_73

Özel Üye
hangi kuruma başvuracaksan oraya danış dediler bazılar kabul ediyor bazıları etmiyormuş dedi bürodakiler ama onların bir şey bildiğini sanmıyorum

H

hatice nuuurrrr

Misafir
ön lisans yazısı ne işe yarıyo hala anlamış deilim on lisans yazısı ile sözleşmeli öğretmenlik yapılabilnir miii bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ