Laborant ve veterinerlik bölümünde staj varmı

murat1709

Yeni Üye
merhaba ben birşey öğrenmek istiyorum açık öğretim fakültesi laborant ve veterinerlik sağlık meslek yüksek okulunda staj yapma imkanı varmı. var ise bu stajı prosöderü nedir bir bilgşniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim

sonsuz_nur

Özel Üye
sataj yok yani mecbur degilsin ama kendini geliştirmek istiyosan sen gönüllü staj yapabilirsin

By_tr

Özel Üye
evet özel hastanelere başvurabilirsin kendini geliştirmek istiyorsa tavsiye ederim

aysnr

Yeni Üye
ya arkadaslar kusuruma bakmayın bnm aklıma takılan birsürü seyler var aslınada ama bir tane sey soracagım bn 1.sınıfı (laborant&veterıner saglık)bitirdikten sora ögrenmek amacla staj görebılırmıyım.

sonsuz_nur

Özel Üye
1.sınıfı bitirmedende yapabilirsin ben 1.sınıfa kayıtımı yeni yaptırdıgımda staj yapmıştım:)

aysnr

Yeni Üye
saol teşekkr ederim. veterınerlık üzerinemı yaptınız yoksa hastenede laboratuarda mı?

sonsuz_nur

Özel Üye
hastanede labaratuvarda yaptım ben

aysnr

Yeni Üye
saol tşkr ederim bnde bakıcam umarım kabul ederler satj icin

hayat42

Yeni Üye
slm bende staj yapıyorum uzun zamandan beri yardıma ihtiyacınız olursa yardım ederim....

eg760

Yeni Üye
slm bende staj yapıyorum uzun zamandan beri yardıma ihtiyacınız olursa yardım ederim....

slm bende 2. sınıf okuyorum bu yıl staj yapmak istiyorum. aslında lisede kimya okuduğumda staj yapmıştım ama şimdide yapmak istiyorum çünkü bi umut kalma şansım olur die. bunun için biyerlerden izin almak gerektiğini duymuştum yardım edebileceğinizi sölemişsiniz banada yardım edermisiniz?

dumman

Yeni Üye
Arkadaşlar sağlık kurumu işletmeciliğimi daha iyi yoksa bu bölümmü daha iyi bana bi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

dumman

Yeni Üye
ya bir kişi cevap versin ikisi arasında kaldım

sonsuz_nur

Özel Üye
tabiki laborant ve veteriner saglık ondan daha iyi hiç deglse özellerde laborant olarak çalşma ihtimaln var ama ynede sen bilirsin

gece kuşu1

Yeni Üye
slm arkadaşlar bu sıtaj olayını bana biraz acarsanız sevinirim şu an bir kurulusda çalışmıyorum memur falanda deilim sadece dışardan 1. sınıfı okuyorum bu yıl staj ve okul bitiminde nerelerde çalışa bilirim yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

sweet_afra

Yeni Üye
staj olyında zorunluluk yok kendini geliştirmen açısından istediğin kadar gönüllü olarak özel ve devlet hastanelerinde staj yapabilirsin..Okul bitiminde özel hastanelerde çalışabilirsin. Kadro almak devlette çalışmak istiyorsan kpss sınavından yeterli puanı alman gerekir..

mute

Yeni Üye
slm

slm ya 1.sınıfta nasıl staj yapıyorsun onu öğrene bilirmiyim bende aöf laborant ve veteriner sağlık bölümünü okuyorum şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara