organ mafyası iş başında

sonsuz_nur

Özel Üye
Ürküten rapor: Organ mafyası iş başında

Art arda gelen cinayetler gözleri kaybolduktan sonra öldürülen çocuklara çevirdi.

Emniyet’in kayıp listesine göre yurt genelinde 1446 çocuk için kayıp başvurusu yapıldı. En çok dilekçe İstanbul’dan.

İstanbul’da iki kardeşin yakılmaları, Kars’ta ise kaybolduktan 2 ay sonra boğulmuş halde bulunan 4 yaşındaki çocuğun organlarının alındığı iddiası dikkatleri kayıp çocuklara çevirdi. Güvenlik raporlarına göre yurt genelinde kayıp başvurusu yapılan çocuk sayısı 1446. Çocukların genellikle 2-4 yaş arasında olması da kaçırılmış oldukları iddiasını güçlendiriyor. En çok kayıp çocuk başvurusu 346 ile İstanbul’dan yapıldı. İstanbul’u 138 başvuruyla İzmir izlerken, Güneydoğu’daki artış da dikkat çekti.

ÇABALAR SONUÇSUZ

3 yaşındaki Egehan Çıplak ile 9 yaşındaki Dilara Kayıkçı kayıp çocuklardan yalnızca ikisi. Amasya’da evinin önünde oynarken kaybolan Egehan hâlâ bulunamadı. Samsun’un Kocaman Beldesi’nde, 21 Nisan’da kaybolan Dilara’nın 2 kişi tarafından bir arabaya bindirildiği öne sürüldü.

İL İL ACI KAYIP BİLANÇOSU

Diğer kentlerdeki kayıp çocuk başvuruları ise şöyle: Şanlıurfa (57), Bursa (45), Hatay (45), Diyarbakır (40), Mersin (39), Eskişehir (37), Kocaeli (34), Osmaniye (31), Tekirdağ (27), Van (26), Gaziantep (25), Çanakkale (23), Balıkesir (22), Konya (19), Manisa (19), Mardin (18), Siirt (18), Batman (17), Hakkari (17), Aydın (17), Adana (15), Kayseri (15), Afyonkarahisar (15), Samsun (14), Niğde (13), Tokat (13), Ordu (12), Isparta (11).

ORGAN MAFYASI İDDİASI AĞIRLIK KAZANIYOR

Kars'ta kaybolduktan 2 ay sonra boğulmuş halde bulunan 4 yaşındaki çocuğun organlarının alındığı bilgisi, dikkatleri organ mafyası ve çetelerine çekti. 57 kayıpla başlarda olan Ş.Urfa'da geçtiğimiz yıllarda aniden artan kayıp olayları üzerine bölgede oluşan genel kanı, gözlerine kestirdikleri yalnız çocukları, "evine bırakayım", " biz de o tarafa gidiyoruz" ya da "çocuğun önceden tesbit edilmiş adresinin mahalle ve semtini sormaları" gibi sözlerle kandırıp kaçıran kişilerin seyyar ameliyathanelerde, seyir halindeyken çocukları öldürüp organlarını aldıkları yönündeydi. Seyyar organ operasyon aracında, organların alımı sırasında zarar görmemesi için bir doktorun da olduğu bilgisi halk arasında yine yaygın bir kanı. Yine seyyar operasyon aracında organların saklandığı bir soğutucu da bulunduğu iddia ediliyor.

sonsuz_nur

Özel Üye
ya gözümüzün önünde dolaşıyolar kimse bişey demiyo ben kaç kere şahit oldum ellerinde pamuk şekerle çocuklara yaklaşıyolar ne deyip kandırıyolarsa bu aradada kayserideki kaybolan 3 çocukta bulunmuş diye duydum bilgisi olan varmı?

jale71

Yeni Üye
insanlığa yakışmayan , tarifi mümkün olmayan bir durum.insanlığımdan utanıyorum çünkü o vahşi insanlarda insanım diye dolaşıyor ortalıkta.Allah cezalarını verir inş.

meleeek

Yeni Üye
ne kadar vicdansızlar ya insan nasıl böyle bişey yapabilir hangi vicdan buna izin verir anlamıyorum Allah herkesi korusun onların şerrinden inşallah kaybolanlar bulunur Allah'ın izniyle...gereken cezalarınıda en büyük şekilde yaşatır inşallah Yüce Allah

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl