ANKARAGÜCÜM-bjk

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Türkiye'de futbolcundan,taraftarından,yönetiminden kısacası herşeyinden nefret ettiğim tek takım diyebilirim bjk için.şu takımını yenelim hiçbirşey istemiyorum.o gün inönüde olacaz inşallah ve şunlara iyi bi ders verecez.Bekle bizi çarşı geliyor gene başının belası.gecen sene yaptıklarınızıda unutmadık öcümüzüde alacağız inşallah bu sefer... o kırılan otobüs camları o attığınız taşların hesabı elbet sorulacak bir gün...

avci41

Yeni Üye
siz ilk önce 8-0 ın hesabını verin ondan sonra hesab sormaya kalkın BEŞİKTAŞ büyük TAŞtır altında kalırsınız.. bende inönüde olucam hodri meydan diyorum..!

92-93 sezonunda
iki takım şampiyonluk yolunda
hatırlayın ne oldu ankarada
8-0 ı unutma..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Biraz daha üslubumuza dikkat ederek yorumlarımızı yazalım....

Sonkez

Özel Üye
siz ilk önce 8-0 ın hesabını verin ondan sonra hesab sormaya kalkın BEŞİKTAŞ büyük TAŞtır altında kalırsınız.. bende inönüde olucam hodri meydan diyorum..!

92-93 sezonunda
8-0 ı unutma..
Mesajını düzenledim...argo kelimeler kullanmadan konulara mesaj yazalım...

graal89

♥ Ankaragücü ♥

92-93 sezonunda
8-0 ı unutma..
8-0 ın hesabını vermektense siz şampiyon olacaktanız neden son maça bıraktınız şampiyonluğu futbolda bu zamana kadar 8-0 lık hiçbir maç oynanmadımı 2001-2002 sezonunda bizde Antalya yı 8-1 yendik bundadamı bi şike var bu boş işleri geçin... cumartesi saat 20.00 da istanbul dayım bende sana hodri meydan diyorum. Takımıma güvenim sonsuz ve bu maçıda alacağımızdan eminim.

YaKaMoZ

Yeni Üye
Kanka yeter yeter valla yedin bitirdin kendini.Bırak şu maç sevdasını artık :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Son günlerde Beşiktaş'ın performansı beğeni topluyor.
Ankaragücü desen Galatasaray galibiyetiyle büyük beğeni topladı.
Belli olmaz diyorum,hakeden kazansın.

avci41

Yeni Üye
göreceğiz hep beraber sonucunu..şunuda söyliyeyim ; kimseye burda BEŞİKTAŞ ıma ne laf söyletirim nede ezdirrim herkes haddini bilecek..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
göreceğiz sonucu dostum herkes haddini bilecek dediğin gibi . cumartesi saat 20.00 da ordayız...

avci41

Yeni Üye
şu başlıkta bi zahmet değişsin büyük olan takımın harfleri büyük yazılır

graal89

♥ Ankaragücü ♥
zaten büyük olan takımın adı büyük kardeş:)

avci41

Yeni Üye
a.kuçu ne zamandan beri BEŞİKTAŞ tan büyük müş nerde yazar bu.. sıradan bi anadolu takımı işte.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sana göre ANKARAGÜCÜ küçük sıradan bi anadolu takımı olabilir ama benim için Dünyadaki en büyük takım ANKARAGÜCÜ.Herkesin kendi görüşü bencede bejeke sıradan bi istanbul takımı...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Şimdi yola çıkıyorumm akşama bejekeyi yenip gelecez inşallah hadi yolumuz açık olsun:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Hayatımda gittiğin en berbat deplasmandı bizi yağmur altında 1 saat bekletenlri şiddetle kınıyorum.Maçı kaybettik bjk yi tebrik ederim ama 1 saat yağmur altında bekledik ankara ya şimdi geldim maçtan sonra otobüslere binip eve giden arkadaşlarımın hepsi şuanda hastalandı bunu yapanların Allah belasını versin diyorum....

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hayatımda gittiğin en berbat deplasmandı bizi yağmur altında 1 saat bekletenlri şiddetle kınıyorum.Maçı kaybettik bjk yi tebrik ederim ama 1 saat yağmur altında bekledik ankara ya şimdi geldim maçtan sonra otobüslere binip eve giden arkadaşlarımın hepsi şuanda hastalandı bunu yapanların Allah belasını versin diyorum....
Onurcum üzüldüm..:(
Geçmiş olsun...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla bircanım bende üzüldüm ama elden bişey gelmiyor şu bjk bize hiç uğurlu gelmiyo he telide çaldırdık istanbul da yeni aldığım telde gitti valla maçı kaybettiğimemi üzülüyüm,yağmur altında sırılsıklam olduğumamı üzülüyüm,arkadaşlaramı üzülüyüm yoksa telemi üzülüyüm neye üzüleceğimi şaşırdım he ama şuan hiçbirine üzülmüyorum:)

avci41

Yeni Üye
beşiktaş la şaka olmaz gerekeni yine yapmıştır..mac sonundaki makaramız mükemmeldi ayrıca :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara