Nereden çalışacaz ne yapacaz ACİL !!!?

kuatromen

Yeni Üye
Arkadaşlar ben bu sene yeni açılan 3 bölümden biri olan Felsefe bölümüne kayıt yaptırdım ancak bu seneki dersler ne aöf'ün eöğrenme sitesinde ne egem,murat yayınlarında hatta dershanelerde bile yok Felsefe bölümü. Oturduğum ildeki bütün dershaneleri aradım felsefe bölümü açmadıklarını yeteri kadar talep olmadığını söylediler.

Arkadaşlar ne yapacam ben derslere nereden çalışacam her yere baktım (internet,kitap,dershane) ama yok yok. Zaten kayıt yaparken bize kitap felanda vermediler. Eğer hiç birşey bulamazsam baştan kaldık :( Lütfen acil yardım edin kaynak nereden bulabilirim ???

Not : Başka okul okumuyorum tek okulum AÖF o yüzden bu bölüm benim için çok önemli işe gittiğimde yok sadece dersimi çalışıp ünv mezunu olmak istiyorum ama kaynak bulamıyorum

meleeek

Yeni Üye
o bölüm yeni açıldığı için yardıncı kitaplar daha hazırlanmamış olabilir ama okulun vereceği kitaplardan çalışabilirsin...

ilkay_33

Yeni Üye
aöf bürolarından kitaplarını almadınmı?
ben oradan çalışıyorum valla
ünitenin sonuna geldiğinde özet yazmışlar oraları çalışıyorum
çünkü çok detaylı anlatımları var normal konuda
özetlerde çok detaylı değil ama anlaşılır

hhmhhm

Yeni Üye
Arkadaşlar ben bu sene yeni açılan 3 bölümden biri olan Felsefe bölümüne kayıt yaptırdım ancak bu seneki dersler ne aöf'ün eöğrenme sitesinde ne egem,murat yayınlarında hatta dershanelerde bile yok Felsefe bölümü. Oturduğum ildeki bütün dershaneleri aradım felsefe bölümü açmadıklarını yeteri kadar talep olmadığını söylediler.

Arkadaşlar ne yapacam ben derslere nereden çalışacam her yere baktım (internet,kitap,dershane) ama yok yok. Zaten kayıt yaparken bize kitap felanda vermediler. Eğer hiç birşey bulamazsam baştan kaldık :( Lütfen acil yardım edin kaynak nereden bulabilirim ???

Not : Başka okul okumuyorum tek okulum AÖF o yüzden bu bölüm benim için çok önemli işe gittiğimde yok sadece dersimi çalışıp ünv mezunu olmak istiyorum ama kaynak bulamıyorum

Murat ve deneyim yayınlarından yardımcı kitaplar çıktı. ben murat yayınlarını aldım şimdi deneyimi alıp soru tarzlarına bakacağım. murat yayınları sade güzel bir kitap hazırlamıs deneyim hakkında kitap elime geldiğinde görüşlerimi bildiririm.

normal kitapda gtt 1 ünite 30-35 sayfa iken murat yayınlarında 10-15 sayfa sadece konu önemli yerleri biliyorsunuz zaten yetiyor can alıcı noktaları önemli

pegasus_dna

Forum Editörü
yardımcı kitepler var yeni açılan bölümlerle ilgili arakadaşım ... kitap evleirne iyice bak

hhmhhm

Yeni Üye
Murat ve deneyim yayınlarından yardımcı kitaplar çıktı. ben murat yayınlarını aldım şimdi deneyimi alıp soru tarzlarına bakacağım. murat yayınları sade güzel bir kitap hazırlamıs deneyim hakkında kitap elime geldiğinde görüşlerimi bildiririm.

normal kitapda gtt 1 ünite 30-35 sayfa iken murat yayınlarında 10-15 sayfa sadece konu önemli yerleri biliyorsunuz zaten yetiyor can alıcı noktaları önemli
arkadaşlar murat ve deneyim yayınları elimde mevcut. murat yayınları bence deneyime göre vasat neden derseniz murat yayınlarında birşey açıklandığında peşinde örnekler yok deneyim yayınlarında ise birşey açıklandığında hemen örnek sorusu veriliyor. deneyim yayınları çok iyi bana göre. deneyimden yeniden çalışmaya başlıyorum şimdi. nereden buluyorsunuz diyorsanız Türkiyenin neresinde
olursanız olun hepsiburada.com alabilirsiniz ben oradan aldım. bilginize sunulur. murat yayınları diğer bölümlerde başarılı olabilir ama deneyim felsefede bence
daha başarılı

The Darkness

Yeni Üye
AÖF bürosundan verdikleri kitaplar çok kıymetli birer kaynak arkadaşlar, başka kitaplara ne gerek var ki? Zaten çıkmış sorulara bir baksanız, konunun neresine açlışmanız gerektiğini kaba taslak anlarsınız.

Hatta Uygarlık Tarihi kitabını ben kütüphanemde saklarım; süper bir kaynak.

ayseken

Yeni Üye
Bölüm:
Felsefe
boşa kaynak aramayın geçan yıl ban de aradım ama bulamadım. Rektörlük izin varmemiş.Tek kaynak verilecek kitaplar...Ben internetten araştırarak çalıştım.

seyhmu

Yeni Üye
Bölüm:
Felsefe
Arkadaşlar ben felsefe 4. sınıf öğrencisiyim bu arada (kadrolu sınıf öğretmeniyim aynı zamanda)
Size tavsiym aöf nin verdiği kitapları bir kez okumanız bir kez okudunuzmu işi bitirirsiniz
Yardımcı kaynaklar konu anlatım genel de şöyle hazırlarlar.Sadece aöf kitaplarının özet bölümünün aynısını hazırlar kitap diye insanların önüne atarlar
Ben 1. sınıfta ilk dönemde bir yayının konu nlatımına 25 lira verdim 4 sene önce ama kitabı aldım şaştım adamlar aöf nin verdiği kitabın arka tarafındaki özeti aynen geçmiş
sakın boşa para vermeyin eğer aöf kitaplarınızı almadıysanız girin felsefe böülmünün sitesine ve ordan pdf halini indirin çalışın ben kitapları alıncaya kadar öylle çalışıyom bnada kitaplarım geç gelir genelde

Bu arada şuan 4. sınıf felsefe okuyanlara kitaptan çalışıp hazırladığım özetleri paylaşmaya başladım varsa 4. sınıf arkadaşlar notlarımı paylaşabilirm inşallah bu sene okulu bitiriyorum bundan sonra oturup sadece felsefe okuyanlar için tüm sınıf derslerinin özetlerinin yayınlayacam ekstra hazırladığım yaprak testleri paylaşacam ama yavaş yavaş
şuan 4. sınıftan başladık yazın da oturup felefenin 1. sınıfında başlayacam

kuatromen tavsiyede bulunmaktan hoşlanmam ama bunu yazmak zorundaydım çünkü kitap varken yardımcı kaynak almak paranı çöpe yollamak demek
eğer kitap yok pdf indiremyi bilmiyorum diyorsan mailimden irtibat geç senin için hepsini indrip yolayayım korkma para istemiycem bir duan yeter bana
seyhmussoylemez@hotmail.com :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara