kaynak kitaplar

AYSEM_1687

Yeni Üye
arkadaşlar malum kitaplarımız henüz verilmedi.bildiğim ve araştırdığım kadarıyla da hiçbir kaynak henüz kitap çıkarmamış. bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim;)

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kitaplar çıksın o zaman yardım :)

dileksener

Yeni Üye
arkadaşlar malum kitaplarımız henüz verilmedi.bildiğim ve araştırdığım kadarıyla da hiçbir kaynak henüz kitap çıkarmamış. bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim;)
Murat yayınlarının edebiyatla ilgili kitaplarına çalışan arkadaşlar olduğunu okumuştum bir kaç yerde ama tam olarak bilgim yok.En yakın zamanda bir kitapçıya gidip araştıracağım ben de.
Bu yayınları bilen,okuyan,çalışan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşsınlar lütfen..

güldeste

Yeni Üye
yardımcı kitaplar çıktı arkadaşım .ben alalaı 2 hafta oldu .başladım çalışmaya bir kaç kitapçıya sor bence çıktı çünkü kitaplar...hadi başarılar

erolpasa

Yeni Üye
evet kitaplar çıktı geçen senenin kitaplarıyla hiç fark yok. Güncellenen herhangi bir konu yada bölüm göremedim.

SyraX

Yeni Üye
kitapLar çıktı derken araLığın iLk haftası demişLerdi ... yardımcı kitapLardan mı bahsediyorsunuz anLamadım ... :S

AYSEM_1687

Yeni Üye
evet kitaplar çıktı geçen senenin kitaplarıyla hiç fark yok. Güncellenen herhangi bir konu yada bölüm göremedim.
arkadaşım ben türk dili ve edebiyatı bölümü kitaplarını bahsediyorum geçen sene bu bölüm yoktu açıköğretimde. dolayısıyla güncellenen konu yada bölüm görememen çok normal ;)

AYSEM_1687

Yeni Üye
kitapLar çıktı derken araLığın iLk haftası demişLerdi ... yardımcı kitapLardan mı bahsediyorsunuz anLamadım ... :S
evet yardımcı kitaplardan bahsediyoruz YALNIZ TÜRK DİLİ VE DEDBİYATI YARDIMCI KAYNAK KİTAPLARINDAN !!!!!!

AYSEM_1687

Yeni Üye
çok sağolun arkadaşlar ya çok yardımcı oldunuz:(

pencere77

Yeni Üye
aralık ayında ders kityapları verilecek....

AYSEM_1687

Yeni Üye
ayyyh bayılajağım yaaa :( onu demiyorum arkadaşlar yaaa ek olarak onların dışında kaynak kitaplardan bahsediyorum

sonsuz_nur

Özel Üye
ya ben ingilizceyi geçemiyorum hangi kaynak kitabında ingilizce var bende egem yayınlar var ondada ana dersler var ingilizce yok:S sınavda benzer konuların çıktıgı bi kaynak biliyomusunuz?

CeLi

Yeni Üye
Arkadaşlar gerçekten bu dersle ilgili yardımcı kitap bulmak çok zor oluyor... Aynı sıkıntıyı bende yaşamaktayım... Lütfen bilen birisi olursa yardımcı olsuunn... Ben internette aramaktan deli oldum... :( :(

MakBuLe^^

Yeni Üye
arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim :)

rana401

Yeni Üye
peki ders verilcekmiymiş ünverstelerde geçensenelerde işletme ve muhasebe falanda veriyolardı.

pencere77

Yeni Üye
aof kitapları çıksın sonra diğer kitapevleri kaynak kitap çıkarır diye düşünüyorum

ECRİN90

Özel Üye
peki ders verilcekmiymiş ünverstelerde geçensenelerde işletme ve muhasebe falanda veriyolardı.
ben kayıt yaptırdıgımda aöf bürosuna sordum bunu, henüz belli değil demişlerdi.Bi arkadaşım da geçenlerde sormuş ocak ayından itibaren ders verilecekmiş üniversitelerde..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara