ARALIK 2009 asker sevk belgesini alan ydk subay arkadaşlar

azrail1986

Yeni Üye
askere sevk belgesini alan arkadaşım varmı acaba?

ertan07

Yeni Üye
bende aldım antalya merkez şube fakat ekranda benimle ilgili bir belirsizlik çıktı sanırım sistemlerinde bir çökme sorunu var. ama sınav evrakını falan verdiklerine göre bir sorun olmadığını düşünüyorum benimle ilgili. 1 aralıkta izmirde sınavdayım inş.

Stinger

Yeni Üye
şubeyi aradım izmir bornova askerlik şubesınden bende alıcam 1-2-3 sınav gunlerıymıs birini secmek gerekiyormuş evraklar gelmıs şubelere

cronaldo1907

Yeni Üye
Arkadaşlar Selamlar...Bende Aralık'ta Askerim Bugün Şubeyi Arayıp Teyit Ettirdim...İkametgahım İzmir Bornova'da Oldugundan Oradan Gidip İşlemleri Yapın Dediler...Peki Bu Sevk Belgesi İçin Şubeye Bişey Götürdünüz mü?...Çünkü Bana Şubedeki Memur 1-2 Şey Saydı...Sevk Belgelerini Alan Arkadaşlar Neler Yaptıklarını Yazarlarsa Sevinirim...

ertan07

Yeni Üye
Arkadaşlar Selamlar...Bende Aralık'ta Askerim Bugün Şubeyi Arayıp Teyit Ettirdim...İkametgahım İzmir Bornova'da Oldugundan Oradan Gidip İşlemleri Yapın Dediler...Peki Bu Sevk Belgesi İçin Şubeye Bişey Götürdünüz mü?...Çünkü Bana Şubedeki Memur 1-2 Şey Saydı...Sevk Belgelerini Alan Arkadaşlar Neler Yaptıklarını Yazarlarsa Sevinirim...

şubeye kimliğimle gittim ve sevk evraklarını verdiler bunları doldur geri getir dediler. 16 kasım tarihine randevu verdiler. o evrakları doldurup götürcem şubeme orada son işlemleri yapıp zarfı kapatacaklar o zarf ile sınav yerine gidicem orda o zarf açılacak.. ben antalya şubesinden sevk yaptırdım. sistem burda böyle şubelere göre değişirmi bilmiyorum.

alprsr

Yeni Üye
nufus kagıdınız yeterli arkaslar ben bugun subeye gidip işlemleri yapdırdım kapalı zarfımı aldım.hayırlı olsun herkese

cronaldo1907

Yeni Üye
Bugün Hallettim İşlemlerimi...Zarfımı Aldım Askeri Şube İle Bağım Kalmadı...Sınavı Beklemekteyim...

4 adet diploma fotokopisi
3 adet kimlik fotokopisi
Diplomanın Aslıda Yanınızda Bulunsun...

Orada 2 tane kağıt dolduruosunuz sevk kağıdımı almak istiyorum die...

Memura verip bekliosunuz...

8.90 yol parası verdiler...Bu arada İzmir Bornova'dan..

yalılı_16

Yeni Üye
arkadaslar selamlar. bende bugün subeye gittim onaylanmıs dediler ama sevk belgesini gelecek hafta verceklerini söylediler.
331, dönem tertiplerime hayırlı uğurlu olsun

fosan

Yeni Üye
fotograf

arkadaşlar ben de hayırlısıyla bu hafta gidecem şubeye.

bir sorum var giden arkadaşlara: sizden fotoğraf istediler mi? kaç adet?

bir de benim yüksek lisans diplomamın aslı, balıkesirdeki şubede. ben istanbuldaki şubede aslını veremiycem, sadece fotokopisi var. ne yapmak lazım bu durumda?

teşekkürler:)

weeping eyes

Özel Üye
bende geçen hafta itibariyle sınav zarfımı almış bulunuyorum 2 aralıkta sınava gireceğim gerekli bilgi ve belgeleri en sağlıklı bağlı bulunduğunuz şubeden öğrenebilirsiniz.
hakkımızda hayırlısı olsun.

REAPER

Yeni Üye
aradığımı burda buldum:D fosan sen yüksek lisansı aöf bitirdikten sonramı yaptın, hangi bölüm mezunusun ve nerde, hangi bölümde yüksek lisans yaptın, bizimlede paylaşırmısın, mezun olanlardan böyle şeyler duymaya ihtiyacımız var:D ben 15 kasımda deneme amaçlı yüksek lisans sınavına giricem, asıl amacım mayıstaki sınvda ii bir puan almak bizi bu konu hakkında bilgilendirirsen sevinirim.

weeping eyes

Özel Üye
aradığımı burda buldum:D fosan sen yüksek lisansı aöf bitirdikten sonramı yaptın, hangi bölüm mezunusun ve nerde, hangi bölümde yüksek lisans yaptın, bizimlede paylaşırmısın, mezun olanlardan böyle şeyler duymaya ihtiyacımız var:D ben 15 kasımda deneme amaçlı yüksek lisans sınavına giricem, asıl amacım mayıstaki sınvda ii bir puan almak bizi bu konu hakkında bilgilendirirsen sevinirim.
arkadaşım sorunun yeri burası mı konuyu dağıtma :mad:

REAPER

Yeni Üye
eet burası değil ama napıyım:( uygun olan yerde konu açıncada cevap alamıyorum yakalamışken yapışayım dedim:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara