4. sınıfa geçtim

egelisa

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar,
bu yıl 4. sınıfa geçtim ve şuan hiçbir bilgim yok bu 4. sınıf hakkında, ama 3. sınıftan birazdaha kolay olduğunu duydum..

herzaman ki gibi murat yayınları ile hazırlanacağız gibi bu yılda.

ben şu konuda yardım isteyeceğim 4. sınıfı bitiren arkadaşlardan..
elinde ders notu, önemli yerlerin özeti, e-kitap, test ve ders kitabı ( ders kitabını parayla alabilirim.. )

4. sınıfı beraber geçmek isteyen kişi olursada seve seve internet üzerinden çalıştığımız yerlerden soru çıkarmak paylaşma-sorma gibi olaylarada varım.. maksat birbirini tetiklemek çalışmaya teşvik etmek ( ciddi şekilde )

yeter ki bunu tek seferde geçeyim..

ulaşmak için egelisa@hotmail.com

volki34

Yeni Üye
aynen ya bende arıyorum :)

notjustness

Yeni Üye
Arkadaşlar yarın birgün sizinde başınıza gelecek. 4. sınıfı finallere bitiripte ağustosta askere gitmek mümkün olmuyor diplomalar için. Aynı sıkıntıyı sizde yaşamamanız için bizede destek olması adına aşağı adreselere metni lütfen gönderelim teşekkürler.

Mail bu adreslere gidecek: daydin@anadolu.edu.tr;azozgur@anadolu.edu.tr; esuvaci@anadolu.edu.tr;mkozak@anadolu.edu.tr;mcavcar@anadolu.edu.tr;ngundoga@anadolu.edu.tr;sbozok@anadolu.edu.tr

Sayın Anadolu Üniversitesi Yöneticileri'ne

Bizler, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileriyiz. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve saygıdan dolayı her zaman size minnettarız. Ancak bir sorunumuz var. Açıköğretim fakültesi final sınavları mayıs ayının sonlarında yapılmakta ve sonuçları haziran sonlarında açıklanmaktadır. Bunu takiben 15-20 gün içinde diplomalar bürolara gelmekte. Ancak aramızda bir çoğumuzun yaşları ve iş koşulları ile final sınavlarında mezun olup Ağustos ayı içinde askere gitme şansı var. Bu şansı kullanabilmeleri için en geç 30 Hazirana kadar erken sevk kararı aldırmaları gerekiyor. Maalesef sınavların açıklanmaları ve diplomaların geç ulaşması nedeniyle bu şansı kullanamıyoruz. Bu da bizim hayatımızda 5-6 ay gibi bir kayba neden olmakta. Anadolu Üniversitesi olarak Açıköğretim öğrencilerine geçici mezuniyet belgesi verilmemekte. Bu mağduriyetimizin giderilmesini ve bu sene final sınavlarında mezun olacak öğrencilerinize desteklerinizi, onların erken sevk tarihi olan Haziran ayı içinde diplomalarına almalarına yardımcı olmanızı umarım. Bu mesele binlerce öğrencinizin hayatında bir dönüm noktası teşkil etmektedir. Kaybedilen 5-6 ay iş hayatımızda, aile hayatımızda hayatımızda etkilemektedir.

Sizin gibi saygı değer bir insanların mağduriyetimizden haberiniz olmadığını düşünerek ten bilgilendirmek ve bu konuda bize yardımcı olmanızı umuyoruz.

En derin içtenliğimizle saygılarımızı sunarız.

TC Kimlik No:

Ad Soyad:

Bölüm:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726