Kayseride iktisat okuyanlarin tavsiyeleri...

Meet's

Yeni Üye
Tecrubelerinizi ve bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim. Hangi kursa gitmeli derslere nasil calismali gecme yontemleri vb. Yardimlarinizi bekliyorum tsk .

Meet's

Yeni Üye
2. Uni olarak. Iktisat 1 e basliyoruz tecrubelerinizden faydalanmak isterim.

ROSEŞAH

Özel Üye
sana tavsiyem kitaplardan ders çalışırken vakit kaybetme, özetleri okuyup ünite sonundaki soruları çözsen yeterli ve geçmiş yıllarıda çıkan sorulara çalış inş. başarılı olursun

Meet's

Yeni Üye
Peki sen kursa falan gittinmi ve hangi kitaptan calistin?

av.dogan

Yeni Üye
istanbuldan güzel yurdum mamletim kayseriye kucak dolusu selamlar.ben hukuk mezunum.ama hukuk fakultesini kazanmadan önce açıköğretim iktisat gelmişti.cabaladım. cabaladım 3. sınıftayken hukuku kazandım.acıköğretim deyip geçmedim ve okulu bitirdim.tasvifen eğer geçmekse amacın cıkmış sorulara bak.geçmek değil öğrenmek ise murat ve karacan yaınlarını tavsiye ederim.kurs olarak birikim ve lider iyi diyorlar.ama bence kursa gitmeden bir düşün bence gitmene gerek yok ezberini ve mantığını geliştiren herkes rahatca geçer bu sınavları.

amel

Yeni Üye
benim de tavsiyem aynı yönde.. fakat şu var ki disiplinli iradeliyim diyorsan kursa gitme ama ertelemeye meğilliysen yani kendi kendine dersin başına oturmak zor geliyorsa kursa git derim. aslında kurslardada farklı bişi yapılmıyor.. murat açıköğretim çok iyidir tavsiye ederim.. fakat iktisat işletmeden biraz daha disiplin ister.... bu bi gerçekk başarılar dilerim hayatta...

AsenA_38

Yeni Üye
ben işletme okuyorum biz açıköğretim dersanesi gittim bir iki dersten... iktisat bölümünde okuyup ders alan arkadaşlarım da gayet memnunlardı zaten bi kaç hafta derslere girip bakabiliyosun istersen gidip tanıtım derslerine katılıp öyle karar ver

AsenA_38

Yeni Üye
ben işletme okuyorum biz açıköğretim dersanesine gittim bir iki dersten... iktisat bölümünde okuyup ders alan arkadaşlarım da gayet memnunlardı zaten bi kaç hafta derslere girip bakabiliyosun istersen gidip tanıtım derslerine katılıp öyle karar ver

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara