eskişehirspor-ANKARAGÜCÜM

graal89

♥ Ankaragücü ♥
10 gün içerisinde takımda birsürü olumsuzluk oldu ve bu olumsuzluklar sonucu yönetim Hikmet Karaman ile yollarını ayırdı ben şahsen Hikmet Hoca nın gitmesi taraftarı değildim takımdaki olumsuzluklarla başabilecek tek adam Hikmet Karaman dı.Ayrıca antrenman olayında da gökçekler HİKMET KARAMAN a çok büyük terbiyesizlik yapmıştır.umarım birgün bunun cezasını öderler.Norveçli solied le çıkacağımız ilk maçta puan alacağımızı düşünmüyorum.Takımda rayların yerşne oturması uzun bi zaman alabilir.Ama yenmeyi ve yendikten sonra eskişehirli taraftarların yüzünü görmeyi isterim. Bu maçta hoca olsam oynatacağım ilk onbir şöyle olurdu:

serkan

elyasa ediz koray broggi

m.çakır hürriyet ceyhun aydın

meye vassel

şu kadro ile maça başlasak ikinci yarıda da maçın gidişatına göre değişikler yaparak maçı koparabiliriz.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Eskişehirsporu daha avantajlı görüyorum.Ankaragücünde yönetimdeki olumsuzluklar futbolcularıda etkilemiştir ve adaptasyon sorunu yaşanacaktır.Galip gelen es es Eskişehirspor olur diye düşünüyorum.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
senle aynı düşünceleri paylaşmaktayım birsen ama umarım her maçta olduğu gibi bu maçtada yanılırım:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Es esi seviyorum siyah-kırmızı..:)

Maç sonu yorumlara devam ederiz Onur :p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716