acıl yardım ??????kacakmıyım..

tembelogrencı

Yeni Üye
foruma yenı uye oldum .uye olmadan oncede bır kac bılgıye ulastım fakat kendı
kısısel sorumu tam anlamıyla cozmus deılım .
yardımlarınıza mınnettar kalacagım.
sorunum sudur:
nısan 1990 dogumluyum.1.sınıf ıktısat ogrencısıyım 3 dersten sınıf tekrarı yapmak zorunda
kalmıs bulunmaktayım bu 1. kalısım :S.kayıdımı tekrarlayacagım fakat askerlık subesınden muayane yoklamasına
yanı tecıl ıcın bı basvuru yapmadım tedırgınım bu konuda kayıdım yenılenınce tecıl surecımı
okulmu yapıcak yoksa kendımmı yapmalıyım.bazı arkadaslarımdan duydugum kadarıyla tecıl surecıde
gecmıs ..bırde askerıyeden muayane ıcın evrak adrese yollanırmı ?
..bılgılendıırırsenız sevınırım.....

kartal4500

Yeni Üye
arkadaşım 1.kalışın olduğu için kayıt yenilettikten sonra okul tecil belgeni askerlik şubene gönderir.bi sıkıntı cıkmaz.

weeping eyes

Özel Üye
normalde yoklama kaçağı olarak görünürsün ve askeriye yakalam emri çıkartır fakat okul askeriye ye senin öğrenci olduğunu bildirir ve tecil edilir.

BraveHeart-

Yeni Üye
merhabalar ..bende seninle aynı durumdayım şu an :) . ( tembelogrenci ) .. 1. kalışın oldugu ıcın onemlı değil. kayıt yenilemeyi yaparsın ve tekrar okuluna dewam edersin ...sanırım şu anda yoklama kaçagı durumundasın .. ama problem yapmana gerek yok istediğin zaman öğrenci belgeni alıp tecilini yaptırabilirsin ... yalnız askerlik tecilini aöf YAPMAZZZ !! .. kendin yapmak zorundasın ... kısacası bu durumda olanlar için söyliyim .. çok stresli bi durum biliyorum ama yoklama kacagıyım felan hiç stres yapmaya gerek yok ... öğrenci belgesini alabiliyosan bitmiştir .. istediğin zaman tecilini yaparsınn ...

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Arkadaşlar Aöf çok geç gonderiyo isterseniz Aöf bürosunda bi öğrenci belgesi alıp bağlı bulunduğunuz askerlik şubesine posta yolu ilede gonderebilirsiniz Belge ellerine geçti an tecil işlemini gerçekleştiriyorlarmış zaten...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO