Reyting ugruna yapılanlar yetmedi,televizyon gözünü bir katile dikti

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Reyting uğruna yapılanlar yetmedi. Televizyon, gözünü bir katile dikti.

MEDYapım'ın sahibi Fatih Aksoy, Abdi İpekçi'yi katleden ve on gün önce hapisten çıkan Mehmet Ali Ağca'ya dans yarışmasında iş teklif etti.

Medyapım'ın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aksoy, CNN TÜRK'e yaptığı açıklamada, "Ağca'nın adı geçti ancak teklifte bulunmadık" dedi.

"Bu konu bizim şirket içinde konuşuldu. Şirket içinde uygun bulanlar ve bulmayanlar oldu" diyen Aksoy, "Ben şahsen uygun bulanlar arasındayım. Bunda ne sorun olduğunu anlayamıyorum. Ağca suç işledi ve bunun da cezasını çekti" şeklinde konuştu.

Ağca´ya ´yarışma´ teklifi

Türkiye'de katliam sanıklarının milletvekili olduğunu söyleyen Aksoy, "Biz teklif önermedik ama önerseydik de ben bunda bir sorun bulmazdım" dedi.

Ağca konusunda medyaya yöneltilen "kahramanlaştırma" tartışmasıyla ilgili olarak da Aksoy, "Ben kahramanlaşmasını sağlayacağını düşünmedim. Bununla kahramanlaşmazsınız. Ama televizyonlarda Ağca haberlerini sınırlı verme mantığını anlıyorum" diye konuştu.

Aksoy, Ağca'nın adının yarışmada "jüri" olarak değil, "yarışmacı" olarak geçtiğinin de altını çizdi.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
hiç şaşırmamak gerekir şöyle bi film olursa 'agcanın dönüşü'yakın da sinemalar da

By_tr

Özel Üye
hakikaten neler oluyor böylee anlayamıyorum bazı insanlarla düşüncelerimiz arasında bu kadar uçurum olmasıne anlam veremiyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz