Ankaragücü Jan Rajnoch ile anlaştı...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Ankaragücü, Çek savunma oyuncusu Jan Rajnoch ile anlaştı.

Çek Cumhuriyeti'nin Mlada Boleslav takımında forma giyen Rajnoch'un menajeri Pavel Zika, Ankaragücü ile 3,5 yıllık sözleşme imzalandıklarını duyurdu.

Çek Milli Futbol Takımı'nın da formasını giyen 28 yaşındaki Rajnoch, geçen sezon Bundesliga takımı Energie Cottbus'da kiralık oynamıştı.

(Alıntıdır)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
jan racnoch u tanımıyorum ama racnochla beraber robert vittekide aldık vittek gerçekten kaliteli bi oyuncu ve bizde iş yapacağına inanıyoru m managerlik oyunlarındanda kendisini az çok tanıyorum.ayrıca geremi,rothen ve sapara ile takım gerçekten çok güçlü oldu bence bu oyuncularla seneye şampiyon bile oluruz:)

?

.............................

Misafir
hevesini kırmak istemem ama anadolu takımlarını bu ligde şampiyon yapmazlar gibime geliyor... En çok yaklaşan geçen sene sivasın şimdiki durumu ise içler acısı düşecekmiş gibime geliyor... Bakalım sezon sonu nolcak,nolmayacak... :)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu sene takımdan bi ümidim yok ama seneye çok ümitliyim valla arkamızda gökçekler var (ne kadar sevmesemde)onlar istese bu takımı şampiyon yaparlar.

Hazır-Cevap

Özel Üye
En yaklaşan bencede Sivasspordu ama bu sene neredeyse küme düşmek üzereler.
Bu sene en beğendiğm Anadolu takımı Bursaspor.
Sizin şampiyon olmanız konusunda seneye ne olur ne biter bilemem.Yaşayıp göreceğiz.Ama geçen hafta yeni transferler yaptınız,umarım sizin için her şey güzel olur..;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara