ah şu matemetik vb dersler..

drummeresra

Yeni Üye
arkadaşlar ben sağlık kurumları işletmeciliğine yerleştim ve derslerine baktım matematik ağırlıklı dersler var ve ben sözelciyim :confused: üstesinden gelebilirmiyim bilmiyorum..matematikle hiç ama hiç aram yoktur..naapcam bilmiyorum bölümüde isteyerek yazdım neye güvendiysem :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Lütfen matematik veya sayısal dersler sizi korkutmasın, bizler sizler için elimizden geldiğince yardımcı olacağız ve başarılı olmanız için çalışacağız.

NiceA

Yeni Üye
bence güzel bi bölüm üstesinden gelirsin istersen.. bide sen matematik vb. derslerden korkma onlar senden korksun:D:D

Ares

Yeni Üye
Merhaba.
Matematik gibi derslerden zorlanacağınızı düşünüyorsanız, Açıköğretim Kurslarından faydalanabilirsiniz.Benimde en korktuğum ders matematik ti ama en rahat verdiğim derslerin başında geldi.
Yardımcı kitaplarında faydası olabilir.AÖF kitaplarına nazaran daha basit, kolay anlaşılabilir ve soruları daha kolay yöntemlerle çözmemize olanak sağlar diye düşünüyorum.Tabii ana ders kitabının da her daim elinizin altında olması durumunda daha faydalı olacağı kanısındayım...

weeping eyes

Özel Üye
arkadaşler gerçekten de matematik korkulacak bi ders değil yeterli çalışma stilini öğrenin ve günü gününe çalışın bide bol soru çözün.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara