Kayserispor-Galatasaray Karşılaşması( İşte İlk 11 ler )

Hazır-Cevap

Özel Üye
Haftaya 2. sırada giren Galatasaray, lig dördüncüsü Kayserispor'a konuk oluyor.

Forvetsiz kalan sarı kırmızılı ekibi, sakatlıklar nedeniyle çekinerek gittiği Kayseri'den en az hasarla dönmenin hesaplarını yapıyor.

Kayserispor'da ise Eren ve Shawky sakatlıkları, Ali Turan da kadro dışı bırakılması nedeniyle Galatasaray'a karşı forma giyemiyor.

KAYSERİSPOR-GALATASARAY

STAT: Kadir Has
SAAT: 19.00

HAKEMLER: Tolga Özkalfa, Adil Sinem, Gökhan Memişoğlu

KAYSERİSPOR: Souleymanou, Serdar, Bayram, Aydın, Hakan Aslantaş, Gökhan, Saidou, Abdullah, Mehmet Eren, Makukula, Cangele
TEKNİK DİREKTÖR: Tolunay Kafkas

GALATASARAY: Leo Franco, Uğur, Neill, Servet, Caner, Barış, Mustafa Sarp, Dos Santos, Elano, Arda, Keita
TEKNİK DİREKTÖR: Frank Rijkaard

(Alıntıdır)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Zorlu bir maç olacağı kesin.Tolunay Hocayı çok başarılı buluyorum.Galatasaray forvette biraz sıkıntı yaşayacaktır.
Makakula zaten gol krallığında aday.Cangele desen başarılı bir oyuncu.
Ne diyelim hakeden kazansın..;)

?

.............................

Misafir
konu başlığı kayseri-gs olcakdı gs-kayseri değil gs deplasmanda çünkü... deplasman olan takım sona yazılır... kayseri kaznaır diyorum...

ROSEŞAH

Özel Üye
Evet evet evet bencede Kayserispor kazansın:D :D :D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
en güzel sonuç bu olsa gerek0-0:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
konu başlığı kayseri-gs olcakdı gs-kayseri değil gs deplasmanda çünkü... deplasman olan takım sona yazılır... kayseri kaznaır diyorum...

Futbol konusunda seninle yarışırım Selçuk.Bilgim sağlamdır, gözden kaçmıştır.Deplasman takımlarının ve ev sahibi takımlarının durumuna göre nasıl yazılacağını iyi bilirim...Kimse kazanmadı.Berabere bitti maç 0-0 ;);)

?

Misafir
İyi yarış bakalım.... Ben sağlam olduğumu iddia etmiyorum ama ayrıntılara,detaylara önem veririm... ;) Haberin olaa....

ya da bi soru sorim ofsayt ne demek !?? :D:D:D:D kopya çekmek yok :p

Hazır-Cevap

Özel Üye
İyi yarış bakalım.... Ben sağlam olduğumu iddia etmiyorum ama ayrıntılara,detaylara önem veririm... ;) Haberin olaa....

ya da bi soru sorim ofsayt ne demek !?? :D:D:D:D kopya çekmek yok :p

Gözümden kaçmış,bunu söyledim...:rolleyes::rolleyes:

En zor yerden soru sordun.Bu konu biraz kapsamlı.Bi bunu karıştırıyorum işte.Hücum sahasında topu süren futbolcunun pas vereceği takım arkadaşıyla rakip takımın kalecisi arasında rakip takımdan bir oyuncu bulunmazsa ofsayttır. Birazcık kopya aldım.(Sadece bu konuda biraz zorlanırım)

?

Misafir
daha ilk sorudan zorlanırsan başka sormim o zaman ... :p :D Gözünden kaçmış tmm onu anladımda sonraki yazdıklarına dayanarak bu soruyu sordum... Yarışırım demenden dolayı sorma ihtiyacı hissettim gaza getirdin yani... :d yoksa bnm aklımda sana ofssaytı sorcağım akllımın uucundan bile geçmezdi... ;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
daha ilk sorudan zorlanırsan başka sormim o zaman ... :p :D Gözünden kaçmış tmm onu anladımda sonraki yazdıklarına dayanarak bu soruyu sordum... Yarışırım demen yanii yoksa bnm aklımda sana ofssaytı sorcağım akllımın uucundan bile geçmezdi... ;)

Evet hala iddalıyım.Bir bayan olarak bu konuda zorlanmam gayet normal.
Çoğu erkekler bile tam bilmiyor,benim bu konuda biraz zorlanmam normal birşey yani.Hem ben dürüstçe biraz kopya çektiğimi söyledim.

?

Misafir
Evet hala iddalıyım.Bir bayan olarak bu konuda zorlanmam gayet normal.
Çoğu erkekler bile tam bilmiyor,benim bu konuda biraz zorlanmam normal birşey yani.Hem ben dürüstçe biraz kopya çektiğimi söyledim.
sonradan farkettim kopya çekiyosan çekmişsindir dürüstü-kötüsü olmaz kopya kopyadır... :D :D :D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
hücum oyuncusu savunma oyuncusunun önünde iken takım arkadaşının attığı topa haraketlenmesi yada topla buluşması ofsaytı ifade eder :)kısaca bu uzun uzadıya alatmaya gerek yok:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ya ne kötü olmuş:( ama olsun kaybetmekten yenilmekten iyidir yinede berabere kalmak:):D
kayserisporuda gs yide sevdiğimi söleyemem gülşah beraberliğe sevindim ne kayserisporun nede gs nin başarılı olmasını isterim:)

ROSEŞAH

Özel Üye
Olsun ama onurcan ben kazanmalarını isterdim şahsen yinede:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sen ANKARAGÜÇLÜ değilmiydin g.can:)

ROSEŞAH

Özel Üye
haha:D :D :D evet onurcan sayende:) şimdi üç tane takımım var sorunca söylediğim
1.Beşiktaş
2.Kayserispor
3.Ankaragücü
4.Erciyesspor hihuhihuiuhi:D :D 4 tane oldu yahu neyse idare et işte:p
benim futbol ile pek ilgim yoktur zaten:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ